• Romantický

Já, legenda (2007)

Dobrý,moc dobrý. Ten nápad už tady ale snad i byl,ne? Např. 25 týdnů poté. Ale ničemu to nevadí. Chybí tomu místy gradace,švih a tempo,není tam sex a hlavní hrdina na konci zemře zbytečně. Ale jinak moc dobrý. Stojí to za to. Není to ztráta času. V podstatě jsem se dobře bavil. O vo tom to je.

Východní přísliby (2007)

Už si pomalu začínám zvykat,že nejlepší filmy současné produkce prostě nemají happyend,nebo aspoň takový slušné rozuzlení. Nevím. Jakoby si tvůrci otvírali možnost pokračování. Ale jinak výborný film. Viggo Mortensen byl v Dějinách násilí samozřejmě mnohem lepší,ale v tomhle filmu mohl opět ukázat,že umí. Sedla mu ta role jako prdel na nočník. Tak zatím pa a bavte se.

Království (2007)

Závěrečná část byla nejsilnější,ať co se týká přestřelky,nebo takové jakoby vyhlídky do budoucna,že to b ude pořád do kola oko za oko zub za zub. Shodou okolností mi částečně děj či náladu filmu občas připomínala dva filmy s Harrisonem Fordem a to "Tichý nepřítel" a Vysoká hra patriotů. Za mě čtyři a půl hvězdičky. Kvality jmenovaných snímků tohle opravdu nedosáhlo.

Gympl (2007) odpad!

Jako co to bylo? Další totálně zbytečný film. Odpad

Babel (2006)

Jedním slovem silný film plný emocí. Tudy opravdu vede cesta. tohle se povedlo. Nejen herecké hvězdy Brad a Cate,ale všichni prostě skvěle hrají a režisér je bůh.Jen tak dál. Strávit u tohohle filmu večer byla výjimečná záležitost. Ne jako u mnoho jiných ztráta času.

Hudbu složil, slova napsal (2007)

Milá odpočinková komedie. Výrazněji jsem se pobavil pouze ve scénách s Hughem na jevišti nebo v úvodním klipu. Ostatní humor snad jen do počtu,zápletka předvídatelná. Podruhé asi už ne,možná s nějakou slečnou na rozehřátí.Do půlky to bude stačit a ta první půle je stejně lepší.

Parfém: Příběh vraha (2006)

Nečekal jsem nic zvláštního,ale tenhle film mě mile překvapil. Byl prostě jiný. Neobvyklý námět a výborně zpracovaný. A když jsem až na druhý den přemýšlel co všechno by se s tím parfémem dalo podniknout. . . prostě nářez.

Miluji tě k sežrání (2005)

Co s tím,když chlap zapadne u holky do kategorie kamarád? To řeším celý život. Zde návod nevidím. Zbohatnout a vypadat dobře,to je american way. Přesto jsem se docela pobavil. Ten happyend byl jasný. Amy Smart pořád moc krásná.

Moje superbejvalka (2006)

Pobavil jsem se. Četl jsem předtím nějaké recenze,tak jsem nečekal žádné zázraky. Možná má chybělo pár hlášek nebo v uvozovkách myšlenek,které se dají použít v reálném životě. No asi jsem blázen.

Zastav a nepřežiješ (2006)

Tak to je ono,to jsem potřeboval. Od začátku do konce akce a dokonce i humor. Např ta jízda ve stoje na policejní motorce nebo "sex ve městě",mě teda hodně pobavili. Opravdu jsem si u tohohle snímku odpočinul. Čistá macho energie okořeněná humorem. Jen ten konec. Škoda,že Statham nepřežil. Dokázali by jste si představit ty nekonečné soulože s Amy Smart ve druhém pokračování? Já ano. A plus zase trochu akce a adrenalinu.