Hurvínek a kouzelné muzeum (2017)

Celkově pohádka nebyla špatná, ale dost mi chybělo to loutkové zpracování. Jelikož jsem uvaděčkou v kinech ve městě, kde bydlím, tak jsem i pozorovala čas od času nadšení dětí, které přišli s rodiči na premiéru promítání a musím říct, že jejich nadšení nebylo zrovna dvakrát velké. Za mě to jsou pouze 2*..

Bulšit (2001) odpad!

Tak viděla jsem hodně parodií, ale toto byl kentus.. Nechápu a ani to nechci pochopit, jak někdo může vyblít takovou s*ačku.. Člověk se při tomhle filmu nezasměje, pouze se nudí. Film jsem nedokoukala, jelikož je to zhovadilost. Dotyční už asi nevěděli, na co udělat parodii.

Narušitel (1989)

V celku pěkný film. První půl hodina nic moc + né moc dobrý konec, ale jinak si na nic nestěžuji.

NANA (2006) (seriál)

Z tohoto anime seriálu jsem v minulosti viděla jen pár dílů ještě na Animaxu a okouzlil mě. Včera jsem seriál dokoukala a musím říct, že je to naprosto skvělé anime.

Proč právě on? (2016)

Jestli tohle má být komedie u které se člověk má smát, tak já jsem v tom případě čínský bůh srandy.. V této ´´komedii´´ bylo víc sprostých slov a odporných scén, než scének k zasmání.. Tu jednu hvězdičku dávám jen za to, že tam vystoupili legendární Kiss, které miluji.

Lichožrouti (2016)

Na tomto filmu je dosti vidět, že je to spíše děj pro děti. Mě přišel naprosto nudný, ničím zajímavý..

Oni (2008)

Film postrádá pointu.. Nevím, prostě až na tich pár lekavých scének, celkem nuda..

Holidays (2016) odpad!

Dle mě byl tenhle povídkový film nudný, skoro až nezajímavý, defacto bez pointy.. Čekala jsem od toho teda víc..

Byzantium (2012)

Už dlouho jsem neviděla tak nudný film.. Nic mě v tomto filmu nenadchlo, spíše uspalo.

Padesát odstínů černé (2016)

Předevčírem jsem šla na tento film neboli parodii jen kvůli tomu, že jsem měla fakt blbou náladu. A nakonec moje očekávání splnil, neříkám sice na 100%, ale aspoň jsem se pobavila. Místy byli ve filmu nechutné chvíle, což si myslím, že to bylo až přehnané. Ale jinak jsem se zasmála a jak řekla jedna má známá ohledně tohoto filmu: ,,Je to sice pí*ovina, ale pobaví.´´