Einstein - Kinetika (2023) (epizoda) odpad!

slovenská kopie  českého EInsteina s Vojtou Kotkem každá scena každá replika přeložena do slovenštiny je vidět že jojka nevěděla jak nahnat sledovanost tak okopírovala od primy serial

Jan Žižka (2022)

stálo to půl miliardy a i s pomocí historiků kteří podle Jákla dbaly na historickou přesnost a zakoupení knih o historii za 100 tisíc se dopustí aby si žižka skočil do 17.století pro lamač mečů a vrátil se zpátky do roku 1400 aby ho mohl používat. Ve filmu je míň lokací než v podělaný ulici, máme tu les , zámek , 10minut Prahy , lom amerika pár jeskyní a jednu kapli je vidět že z půl miliardoveho rozpočtu hodně spolkl hvězdný Ben Foster a Michael Caine kterým tenhle film nesednul a větší snahu o vcítění se do postavy ve filmu odehrávají například Ondřej Vetchý nebo Karel Roden jako pruměrné béčko se na to šlo koukat ale dokazalo by se to natočit za polovinu a možná i lepší

Kobra 11 - Kocovina (2013) (epizoda)

Celá epizoda je jedna velká narážka na film Pařba ve Vegas akorát stylizovaná do děje Kobry 11

Rychle a zběsile 9 (2021)

Tohle je totální slátanina průjmu vazelíny a benzínu příběhově sem se musel občas ujišťovat zda nekoukám na šestku ale bohužel nekoukal. Návod jak se stát scenáristou ságy rychle a zběsile: vemte celou torretovo partu vyměňte herci nevyhovujícího wrestlera za jeho WWE wrestlera úhlavního nepřítele udělejte z něj hlavní postavě pribuzneho(v tomhle pripade bráchu) o kterým za celych 8 dílů nepadlo ani hovno ve větru (kurva fakt ani ťuk za celou dobu pokaždý jenom já a Mia nebo já a táta nikde já Mia Jackob a táta) k tomu z dřívějška okopirujte pár zasdnich věci např. Jackoba zradí Otto a rozhodne se že už nechce zabít bráchu ale radši mu pomůže (v f6 se Letty rozhode ze potom co jí zradil Shaw pomůže Domovi) nadupaná kára narážka (reference na 1 díl) (to bolelo víc než záda toho chlapka na tom kovovim mostě když sním Diesel hodil o zábradlí) k tomu pridejte scifi ve stylu sharknado 3 (tam narozdíl od aut byly ve vesmíru žraloci) ale možná se je inspirovaly tvůrci Muskovo teslou co lítá kolem Země , dál pár (opravdu byly jen 2)  dementnich narážek na star wars( zmíněná postava Luka Skywalkera a Mistra Yody v Sharknadu zase laserová motorová pila) ktomu kapku zmrtvýchvstání ve stylu TWD Glenn a popelnice (pokud nevidíš rozsekanou mrtvolu není postava mrtvá. Viď Glenne ) tohle vše slepte rychlé a zběsile "rodina je na de vše"klišé a nechte zaschnout po dobu 140 minut a máte 600 mega na úctě. Bum Easy Money. Film sem chtel vidět jen protože me zajimaly 3 věci: 1.) Jak je kurva možný že to ten asiat přežil když doslova vyletěl i s autem do luftu 2.) Cože?!! Dom má bráchu?!! Jak?? kurva jak?????  3.) Co se dá ještě vic vymyslet než to že 2 hodiny honíme ATOMOVOU ponorku po ledě?? Těším se n 10 tam by mohly treba cestovat časem jako v jednom nejmenovaným vysoko rozpočtovým filmu od Marvelu. Další díl by me bavil víc jen v případě že by to točil wakaliwood a bylo by to pokračování Who kill the captain Alex? ( Mimochodem film co stal doslova 200 dolarů mel lepší honičku a akční scény než v tomhle filmu za 200 mega (doslova film milionkrát dražší než od wakaliwoodu) prostě hrůza kdyby to ukončili už v 7 a nechali to dál bylo by to nejlepší

Einstein - Případy nesnesitelného génia (2020) (seriál)

první serii jsem slupnul na zátah upřímně zatím nejlepší serial co kdy prima stvořila. Na české poměry skvělá kriminálka. Akce 40% Humor 60% Napínavost 20% (díky závěrečnému dílu). Vojta Kotek se na roli suprově hodí a s Annou polívkovou tvoří dobré vyšetřovací duo. Doufám že druhá serie bude ještě tento rok a bude pokračovat ve stejnem tempu. za mě hodnotím 100%. Na poměry česka zatím nejlepší serial co TV Prima vytvořila

Joker (2019)

jeden z nejnudnějších filmu co sem za poslední dobu viděl .Phoenix stvarnil jednoho z nejnudnějších nevtipných jokerů je vidět že se tu někdo snažil obšlehnout lidma tolik nenáviděného jokera ze sebevražednýho oddílu ztvárněnýho Jeredem Letem

#martyisdead (2019) (seriál)

český pokus napodobit 13 Reasons why serial i herci byly nudní což se od mallu dalo čekat že nebude mit velkou produkci hodně ubírá serialu i to že je nekolikrát po sobě záběr na nějaký produkt který koupíte na mallu a do toho vam (v připadě že koukáte na mall.tv) vyběhne i dokonce ikona kupujte což ani klenot tv na barandově si netroufne ale to je jen okrajový to se da přehlídnout. celkem nezáživný nudný předvídaví děj a špatně vybraní herci