Sully: Zázrak na řece Hudson (2016)

Krátký příjemný film, který sdělí co chce, divák se nenudí a- samozřejmě Tom Hanks hraje jak jinak, než dobře. Velice mile mě překvapil pravý Sully na konci filmu. Pěkných 90%.

The Ron Clark Story (2006) (TV film)

Jsou filmy, u kterých se dá velice dobře odhadnout, jak se bude příběh odvíjet. Pro mnohé to tím možná značně ztratí poutavost, ten moment překvapení, radost z vyvrcholení. Ne však u tohoto filmu. Příběh je tak poutavý, že i přesto, že se dá velice dobře předpokládat, co se stane, nijak to celkovému dojmu neuškodí. Co se však dá předpokládat, je velice mlhavé, tudíž i v průběhu filmu vás spousta věcí překvapí. Mile překvapí. 95%

Božská Florence (2016)

Po shlédnutí tohoto filmu se cítím divně. Doslova. Celé jakoby to nemělo hlavu a patu, celkově je to strašně zamotané. Nevím, jestli to tak být mělo, ale Simon Helberg působil naprosto strašně- jako ulízaný usmrkánek, který neumí zahrát svou roli. Meryl Streep hraje pěkně, zvlášť detaily, filmu to ale nijak výrazně nepomáhá.. A Hugh Grant?? Ten spíše přizvukuje, než že by měl jednu z hlavních rolí. Film nabídne pár velice příjemných chvil, kdy se člověk opravdu od srdce zasměje, ale ve výsledku to opravdu není nic moc.. Horších 60%.

The Ellen Show (2001) (seriál)

Ona to prostě umí. I s dnešní konkurencí. Má v sobě něco co prostě lidi baví. Předávání Oscarů posledních pár let už moc nestojí za to. Vzpomínám si však na rok 2014, kdy byla hostem právě Ellen a bylo to naprosto úžasné. Je prostě dobrá.

Stmívání (2008)

Svět je rozdělený na 3 části. Jedna část tuto ságu uctívá, druhá ji nenávidí a třetí ji vůbec neviděla. Ještě donedávna jsem patřil do té třetí a říkal jsem si, že se na to podívám a teď nevím, do jaké části se mám zařadit. Nevím, jak moc je to podle předlohy, protože jsem ji nečetl, ale příběh mi nepřijde až tak špatný. Horší je způsob, jakým je to natočené- tak, že to prostě působí tuctově. Pořád to však podle mě má na průměrné hodnocení...

Po přečtení spalte (2008)

Když jsem si tento film pustil, něco jsem očekával. Bratři Coenovi jsou fajn a začátek tomu odpovídal. Hodně našlapané, člověk je v očekávání co se stane. Ale postupem filmu mé nadšení opadalo. Ke konci se toho stalo dost a člověk se v tom měl problém vyznat. No a samotný konec byl tak chaotickej, že člověk vlastně na konci filmu neví, co si o tom má myslet. A postava J.K. Simmonse se mi tam zdála až zbytečná. Za mě 50%

Sousedi (2014)

Tak naprosto nechápu, jak někdo může napsat, že tento film má svižný průběh, protože jsem se u toho nudil tak, jak už dlouho ne. Trošku se to možná rozjelo až ke konci, ale 3/4 filmu jsem opravdu protrpěl. Vtipy nepobavily, v podstatě film neměl moc co nabídnout. A ikdyž Efrona mám docela rád, tady tohle se fakt nepovedlo.

Přátelé (1994) (seriál)

Naprosto nejlepší seriál VŮBEC!!!!! Neskutečně baví i po X zhlédnutích... Zhlédl jsem všechny série 2x a stále se mám na co dívat, co objevovat, čemu se smát. Neskuteční herci Jennifer Aniston, Matthew Perry, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, David Schwimmer a Courteney Cox tomu dávají korunu. Neskutečná režie Kevina S. Brighta se spolupracovníky scénáristy Martou Kauffman a Davidem Cranem. To vše z Přátel dělá legendu a vlastně nejúspěšnější seriál všech dob. Naprostá špička mezi seriály.

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Tak už to nejsou ty klasické StarWars. Je to slabší, ale rozhodně to má příběh a člověka to opět strhne.. V každém ohledu je to nostalgie a ikdyž bych si to nedal do oblíbených, je to další film ze ságy a ten tam velice dobře zapadá. Všechno tradiční zůstalo při starém a to je to, co Star Wars dělá Star Wars..

Tom a Jerry (1940) (seriál)

Prostě seriálová klasika. I dnes se na to rád podívám, ikdyž je to pro jinou věkovou skupinu. Opravdu seriál, který baví i po x zhlédnutích...