Můj kamarád drak (2016)

Hezka, dobre udelana pohadka. Klasicky, nijak prekvapivy pribeh s hezkym drakem, fajn obsazenim a v krasnych exterierech... Rodinna podivana. 8/4/2023 63%

Asterix a Kleopatra (1968)

Tento dil se mi libil urcite vic nez prvni, ale presto uz to po letech nefunguje tak skvele. I pisnicka Mam rad maso se mi libila. Kdo vi za jak dloho ji zakazou. 8/4/2023 63%

Mozek v plamenech (2016)

Jako tata si neco takovyho neumim a ani nechci predstavovat. Muselo to byt strasny. A co se tyce filmariny, je to dobra, poctiva, avsak nijak nadprumerna prace. Moje oblibena Moretz se ale tehle tezke role zhostila vazne na vybornou. 8/4/2023 70%

Mrazivá past (2021)

Jasne, je to prehnany, plny klise, a od zacatku vime jak to dopadne, ale je to pohadka a ty takovy byvaj. A ja napetim nedychal az do konce. K tomu dobra hudba a vazne nadherny exteriery a zabery... Liam klasickej sympatak. 2/4/2023 71%

Díra (2001)

Teen psycho s dobrym obsazenim, vybornou hudbou a v zajimavym prostredi. Pribeh uz tak originalni neni a logika chovani taky trochu hapruje, ale moje laska k Thore Birch mi privira oci. 31/3/2023 65%

Brazilský masakr (2006)

Solidni napinak v paradnich exterierech. Hlavne podvodni jeskyne a honicka v nich me bavila. 30/3/2023 64%

Znamení (2002)

Vyborna sci-fi. 80%

Skřivánci na niti (1969)

Neuveritelne, jak z tak desivyho prostredi a doby dokazali vykresat tolik lidstvi a krasy. 30/3/2023 91%

Chappie (2015)

Takova zvlastni kombinace Robocopa a Cislo 5 zije. Neni to zly. Myslel jsem, ze je to vic rodinny film, ale pro deti to moc neni.... 26/3/2023 67%