Marťan (2015)

Presne jak jsem cekal...Americkej konec. Nekomu zachrani život pistole druhemu zase nejlepší pritel,kamarad...tady je to Igelit ,ale v pohode sve fanoušky si to najde. Na Cuaronovu Gravitaci to rozhodne nemá ale rodine Smolikovic se to vyrovna. Ale zase pozor...videl jsem to doma ne v kine.

Helena (2012) (seriál) odpad!

Reziser,herci a všichni co videli vic jak 8minut....... 2 roky nepodminene

Zrůda (2003)

Něco me bavi vice, něco méně ,ale filmy,dokumenty,cteni a pribehy o masovych vrazich je téma které me hodne zajima a jedna z mala veci o kterých muzu rici,ze jsem dobrej. Tento film povazuji za jeden z nejlepe natocenych,zahranych a celkove provedenych filmu na toto téma,tak nemuzu jinak nez za 5 hvezd. Kdo nezna zivotni pribeh Aileen Wuornosove a videl film jen jako film,tak si musí myslet,ze společnost ji k tomu tak...trochu donutila. Famozni Charlize Theronova osobu Aileen zahrala jako jeji jednovajecne dvojce. Film jsem samozrejme videl před X lety ale i v dnesni době me posadi na prdel. .... Vdanym zenam doporucuji se na nej podivat po flasce vodky když ma prijit tchan nebo nedej boze exekutor

Svět podle Lelanda (2003)

Ryan Gosling muj velky oblibenec a Michelle Williams, tak tahle dvojka si spolu zahrala ve filmu Blue Valentine a z toho jsem si teda na konci utrel slinu u huby ale tady to nebylo az tak dobry,ale spatny to rozhodne není.

Odebrat z přátel (2014)

30 minut jsem u toho prochrapal se Sašou ) Saša je muj pejsek

Suite Française (2014)

Naprosta parada!!! Doporucuji! famozni Matthias Schoenaerts

Need for Speed (2014)

Hodne Beckovej kousek a kdyby hlavni hrdina hral pasacka ovci nebo vepriku nekde na paloucku,tak by mi tam sedel vic. Jinak jestli tenhle truhik mel nahradit Paula Wolkera,tak to byl velkej preslap