Casino (1995)

Vycurana Sharon , podvodnicek James Woods, vybornej Joe Pesci a plno Makaronu který znam z kousku o mafii a nejlepší samozrejme pan Robert De Niro. Kazdopadne v Top 10 mafianskych filmu.

Návrat do budoucnosti (1985)

Sympatak Michael JF muj idol 80 let a uz tenkrat jsem si rikal jak je libove oblecenej a ta jeho perova vesta nemela chybu. Paradni ,napadity,vtipny a hlavne zamilovany a to ja muzu. Mel jsem z toho vždy dobry pocit.

Kingsman: Tajná služba (2014)

Nedokoukano......mozna nekdy az nebudu mit opravdu co delat. Skoda dost jsem se na to tesil.

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Asi to nemá smysl porovnávat s klasikou a Melem Gibsonem ikdyz tenkrat kdo to nemel na VHS tak nebyl IN ale tohle se dalo taky.

Maska (1994)

Muj první film s timto tajtrdlíkem a zarucene rikam,ze poslední Nikomu ho neberu a svoji zakladnu fanousku ma ale ja tam nejsem a nikdy nebudu.... to si ho radeji budu honit u Korejskyho porna s trpaslikama

Charlieho andílci (2000)

Kdyby po 20 minutach vypadnul proud bylo by to moje vysvobozeni ale bohužel jsem na to vejral u kamose a ten byl zhulenej,tak jsem to protrpel cely......uz nikdy vic UFF

Tropická bouře (2008)

Sel jsem do toho taky hlavne kvůli Robertu Downey J. a vybornym Matthew Mc Conaugheym ale zážitek jsem si z filmu neodnesl.

Valkýra (2008)

Valecny filmy nejak dvakrát nemusim, ale když tam hraje Pan herec= Tom Cruise a Kenneth Branagh...tak by byl hrich to nevidet.

Vanilkové nebe (2001)

Miluju tento film! hodne zamotany ale i hodne drsny musim se priznat,ze jsem to pochopil az na druhy pokus.

Spalující touha (1999)

Tak tady na ten film mam specialni zážitek, jelikož moje babicka mela rada kino a Toma Cruise mozna ještě vic nez ja,tak me poprosila at s ni jdu na tento film .....Babce 70 me kolem 24 a ani jeden z nas nevedel,ze tam budou soupat cely film jak o závod....v pulce to Babka zatahla a sla domu ja to dokoukal casem.....jinak dobry Swingers...kdybych tenkrat vedel co to je....