$#*! My Dad Says (2010) (seriál)

William Shatner je prostě úžasně zábavný a v tomto seriálu mě neskutečně baví. Bezesporu parádní záležitost.

Alenka v říši divů (2010)

Úžasná podívaná, které 3D vážně hodně sluší. Burton se opět předvedl v tom nejlepším světle.

Alfa a Omega (2010)

Velmi podprůměrný a ničím extra vybočující animák. A takhle urazit vlky, že vyjou jako děti z High School Musical, za to bych autora vlkům předhodil, aby věděl, že vlci nezpívaj...

Americký táta (2005) (seriál)

1. Family Guy 2. American Dad 3. Cleveland Show, tak přesně tak bych seřadil seriály z dílny Setha MacFarlanea. American Dad je drzé, neotřelé a nebere si servítky s ničím, nicméně pořád se drží stejného konceptu jako ostatní dva jmenované seriály. Přesto patří k mým nejoblíbenějším animákům, které sleduji. 70%

Amorův úlet (2006)

Taková sympatická oddechovka, která neurazí ani nenadchne. Místy lehce stupidní, ale nejsem náročný divák. 60%

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Zdenda je prostě Zdenda, tomu se nikdy nikdo nemůže rovnat.

Are You There, Chelsea? (2012) (seriál)

Jako ono to nemusí být ani tak špatné, ale já prostě nemůžu překousnout hlavní postavu v podání Laury Prepon, která už je mi strašně nesympatická od dob, kdy jsem ji viděl v How I Met Your Mother. Po pilotu dávám dvě hvězdičky a uvidíme, jestli se to zlepší... Edit: Po pěti dílech musím navýšit na 4 hvězdy, vtipný seriál, Laury si mě získala a zamiloval jsem se do barmanky fiflenky. :D Sympatický seriál.

Armin Only: Mirage (2011) (koncert)

Dokonalý zážitek, který asi na vlastní kůži nezažijeme, tak nám ho alespoň zprostředkovalo tohle DVD. :-)

Arthur (2011)

Překvapivě celkem vtipná komedie o jednom rozmazleném milionáři, který bez své chůvy a peněz od maminky není schopný téměř ničeho, tak se maminka naštve a řekne, že se musí oženit, jinak o všechno přijde. Pěkně obsazený film, bavil mě hlavně taťka Arturovy nastávající, takového psychopata bych v rodině vážně nechtěl. :-)

Assassin’s Creed (2016) odpad!

Co to sakra bylo? Já vim, že filmy podle her často nedopadají dobře, ale tohle? Kde byl děj? Kde byla pointa? Kde bylo cokoliv? Proboha, hoďte to do propadliště dějin a nechte to tam uhnít....