hejkalakate

hejkalakate

• 10.6.2017  22:33

Nechápu to odpadové hodnocení. Romantickým filmům příliš neholduji, ale toto je rozhodně dobrý relax, dobré pokračování a vyústění jedničky.

• 14.4.2017  20:05
    Tanečník (2016)

Velice dobře natočený dokument. Balet mě vůbec nezajímá, toto mě ovšem hluboce zasáhlo, hlavně jako matku dospívajícího dítěte. Jsem moc ráda, že jsem to zcela náhodou shlédla a určitě se časem podívám znovu, jistě několikrát. Rozhodně doporučuji všem rodičům, hlavně těm hodně cílevědomým co se budoucnosti jejich dětí týká, taky všem ženám bez rozdílu věku, je to neuvěřitelná pastva pro oči, ovšem se značně skříplým pocitem v hrudi, pokud vnímáte děj.

• 13.8.2016  20:41

Nádherný zážitek se na tohle dívat... Každou minutu tohoto díla jsem si užila, nenašla jsem jediné hluché místo, herecké výkony výborné, Leonardo mé velice překvapil, Tom Hardy ještě víc. Zařazuju do mých oblíbených filmů na opětovné shlédnutí, až budu mít náladu se něčím pokochat. Pro milovníky přírody lahoda pro oči, kamera v tomto ohledu nepřekonaná. Příběh a hlavní zápletka spíš jednoduchá, což ale vůbec není na škodu, spíš naopak.

• 4.7.2016  08:23
    Hrana (2014)

Dokument jsem viděla čirou náhodou, o tomto člověku jsem neměla dříve ani tušení. Chválím sousedy za naprosto profesionální výkon, toto je dokument jak má být, i přesto, že mě jeho skladby nějak obzvlášť nezaujaly. Na toto období let devadesátých mám obzvlášť nehezké vzpomínky, ja byla zrovna v rozkvětu a bylo velice těžké najít si protějšek nezdecimovaný drogami. I proto je Marek pro mě hlavně troska, nedokázal absolutně zareagovat na situaci, byl to psychicky silně labilní jedinec, sobec, kterých jsem v době dospívání viděla mraky a byla na ně naštvaná a stále částečně jsem. Byli mezi nimi talenti různými směry a zahodili svoje životy, což by tak strašné nebylo, ale jejich rodiny a přátelé, jejich protějšky, jejich pocity potom, to už je horší... Dokázali takto x lidem zničit život, to jsem viděla mnohokrát... Celou dobu jsem nebyla stavu pochopit, kde na heroin Marek vzal peníze, rodiče tvrdí,že jim nic nebral, nechce se tomu ani věřit. Jejich pocit viny jim nezávidím, obzvlášť když asi i potom viděli, že pokud člověka závislého na tvrdé droze necháme padnout až na dno, leckdy to pomůže.

• 19.6.2016  17:07

Pro mě veliké překvapení, hru jsem nikdy nehrála, takže jsem neměla potuchy, co od toho očekávat. Určitě se podívám ještě někdy ráda znovu a už teď se těším na další díl. Úžasná hudba a konec.

• 25.11.2015  00:13

Pěknej katastrofickej film o nákaze. Není tomu co vytknout, pro milovníky takových filmů lahůdka, jen mně chybělo vyústění pro společnost, ne jen pro jednotlivce.

• 25.11.2015  00:02

Za poslední větu hvězda navrch. Jinak já tedy pointu hned neodhalila, musela jsem si počkat až na očividnou nápovědu ;-)

• 24.11.2015  23:58

Vidím prvně až teď, v době, kdy film vyšel, si moje vrstevnice rvaly vlasy, když Lea viděly, já se mu spíš vyhýbala. Moje chyba a předsudky, toto je jeho koncert, stejně tak i Deppa. Nádherný herecký výkon obou dvou.

• 19.11.2015  17:22

Doufám, že se dostatek žen podívá a u porodu si potom otec dokáže dupnout. Protože žena by se měla zaobírat sama sebou. Ta poloha vleže, nevybavenost pro ulehčení od bolestí (aspoň ten balon), proč porod vede doktor taky nechápu, odnášení mimina hned na dečku? Proboha proč... A ta zfetovaná rodička na závěr tomu nasadila korunu. Někdo si sice řekne, že jsou to zbytečnosti, že se to přežije, ale proč? Jde to i líp...nechat ženu být, zbytečne neotravovat a zasáhnout jen když ona sama chce nebo když se objeví problém. Neřekla bych, že je to strašení zatím bezdětných žen, spíš pohnutka k tomu, aby o výběru porodnice skutečně pečlivě uvažovaly. Ráda bych viděla dokument i z jiných porodnic, pro srovnání.Já sama mám zkušenosti se dvěmi a s jedním neplánovaným porodem doma, ty rozdíly mohou být skutečně až propastné.

• 10.11.2015  16:01
    Perverzáci (2011)

Dobrá úchylárna. Nevěděla jsem vůbec, oč jde, takže jsem chvíli čuměla s vyvalenýma očima, druhou povídku jsem přeskočila, protože mné to přišlo ze začátku nudné. Ale asi se k ní vrátím a dodívám se. Ta první a druhá ok, i ldyž samozřejmě by šly udělat některý věci určitě líp, u obou pro mě překvapivý závěr, jen mně u poslední přišlo blbý, že nebyl záběr na ta psiska, co vlastně dělají...

• 8.11.2015  14:42
    Ali (2001)

Příliš zdlouhavé, chvílemi nudné, v první třetině jsem musela vypnout a dohledat si informace, protože jsem se v tom chvílemi ztrácela. Za mě docela škoda, beru to jako šlápnutí vedle, jedna přidaná hvězda jen díky W. Smithovi, který byl perfektní. Strašně mě obtěžovala ta hudba :-(

• 7.11.2015  18:24
    Podvodník (2012)

Můžu k tomu říct jediné, doufám, že tohle téma vezme do rukou někdo, kdo z toho udělá kvalitní thriller a budu spokojená...

• 17.10.2015  16:25

Potíže strašidel s tím, jak zapadnout do dnešního světa. Moje očekávání to splnilo, dětem se moc líbilo, jejich názorem si vysloužilo o hvězdičku víc, než bych dala já, u mě na pomezí mezi 3 a 4.

• 17.10.2015  16:18
    Marťan (2015)

Velice příjemné a optimistické scifi, výborně zpracované, nenašla jsem na tom žádnou chybu. Drželo mě to s připlesknutýma očima na obrazovku od začátku až do konce nikde jsem nezaregistrovala jediné pokulhání. Matt Damon zaválel a hudba naprosto skvělá.

• 7.10.2015  18:15

No teda, tohle mně pěkně semlelo... Nic takového jsem snad nikdy neviděla, je to nesrovnatelné s čímkoliv. Vše ostatní bylo řečeno, rozhodně se na to podívejte. Mrzí mě jen, že jsem na tom nebyla v kině ;-) viděla jsem v původním znění, snad to nezprasí dabingem...

• 6.10.2015  22:18
    Divergence (2014)

Film jsem viděla zcela náhodou, takže jsem neměla žádná očekávání, nečetla jsem ani předlohu. Příjemně mě překvapil samotný příběh, hned poté herecký výkon hlavní hrdinky, méně už variace na tři obličeje Čtyřky. Vtáhlo mě to do děje, oceňuju, že to nebylo sexistické. Měla jsem chuť se na to podívat dnes znova a taky jsem to udělala, příjemný relax. :-)

• 1.9.2015  23:03

Řekla bych naprostý průměr, neurazí, ani nenadchne, od životopisného filmu bych si slibovala víc. O golfu nevím nic a tak to i po shlédnutí filmu zůstalo, což jsem nečekala...