• Thriller

Dark House (2014)

Jo mě se to libilo. Atmosfera byla, herci ušli.

The Collection (2012)

Už to nebylo jako jednička což je škoda, ale když se podíváte na tohle tak taky nebudete zklamaní.

Cabin Fever (2016)

Skupina kamarádů jede na chatu, do odlehlé části která je obklopena krásnou přírodou. Večer když sedí u ohně, tak k nim přijde neznámý člověk s hromadou trávy a tak se k nim přidá, jenže začíná hřmít a on musí jít ještě k sobě do stanu ale slíbí že se za chvíli vrátí. Mezitím se ostatní přesunou do chaty a čekají na chlapa s trávou a těší se až se zhulí. Když si povídají tak někdo zaklepe, myslí si že už se vrátil jenže když otevřou, tak tam je někdo jiný. Za dveřmi stojí člověk který je nakažen samožravým virusem. - Prostředí se mi líbilo mám rád přírodu, místo skvěle vybrané. Od remaku jsem toho moc nečekal ale ono to nebylo špatný. Akorát jsem se těšil že scéna se psem bude dobrá ale ona ani žádná nebyla. No 4* si to zaslouží. 75%

Kingdom Come (2014)

Mám rád opuštěná místa a horory odehrávající se v opuštěné nemocnici. Ten konec jsem vážně nečekal. Atmosféra žádná, teda až na ten konec. Jedna hvězdička za prostředí a druhá za ten konec. Tento film si ani víc nezaslouží.

Preservation (2014)

Mike - totálně nesympatická postava..

Camp Dread (2014)

Že by to bylo něco extra se říct nedá. Prostě průměr no.. Líbili se mi asi 2 vraždy.