• Thriller

Sweet Home (2015)

Začalo to moc brzo a dlouho to končilo, kdyby akce začala o něco později bylo by to lepší. Jinak se mi to líbilo, krev tam byla, děj taky dobrý a herci ušli. Akorát jsem čekal že skupina vrahů tam vydrží déle, ale tak nahradil je deratizér takže se to dá prominout. 65%

Zkratka ke smrti (2009)

zase a zase.. Hodinu se tam nic neděje a posledních 20 minut jo.. Herci byly v pohodě a atmosféra pouze posledních 20 minut. Čekal jsem od toho více takhle to je obyčejný průměr. 50%

Carver (2008)

Scénář je dobrý, ale ten co to natáčel tak měl v prdeli zaraženej kolík nebo já nevím, prostě to byl otřes. A na tu scénku na tom záchodě nezapomenu. 5* si to nezaslouží určitě to do toho má ještě hodně daleko. Za tu kameru strhnu taky hvězdičku .... 55%

Grizzly Park (2008)

další z x nudných hororů.. achjo... 15%

Houbičky (2007)

Originální koprodukční horor, který vám opravdu nažene strach... Aha to bylo strachu teda. Hvězdička za prostředí a ta druhá za občasně dobrý scény, kterých tam bylo fakt málo. 40%

Buranský masakr (2011)

Sice to trošku dýl trvá než se to rozjede ale ty krvavý scény to vynahradí. Divadelní představení se mi líbilo ale z těch 3D brejlí jsem nemohl :D - 70%

7500 (2014)

Mě ta bedna přišla už od začátku podezřelá. Od toho filmu jsem čekal teda více, ale stál za nic.

Les sebevrahů (2016)

Sara přijíždí do Japonska, aby v lese jménem Aokigahara který je známý tím že se v něm událo mnoho sebevražd, našla svoji sestru Jess. Sara má štěstí, že narazí na Australského novináře Aidena který se do lesa vydá s ní. Se Sarou a Aidenem půjde ještě průvodce který lesy zná. Když se pomalu začíná stmívat, průvodce chce aby se vrátili protože les není večer bezpečný. Jenže Sara zůstává a Aiden s ní. Cesta za hledáním Jess se stává né moc příjemnou. - Prostředí se mi líbilo ale moc mi tam nesedí hlavní herečka Natalia Dormer, Taylor Kinney mi přišel sympatičtější. O lekačky snaha byla sice málo ale byla. 55%

Paranormal Entity (2009)

To teda Paranormal Activity (2007) o mnoho lepší než tohle. Nulová atmosféra. Čekal jsem lekačky ale tohle ? ee. Trapné napodobení PA které je úplně zbytečné.