• Thriller

Méďa 2 (2015)

Ty kok*te tobě to přišlo vtipný ? Dala jsem si smutnýho smajlíka na facebook jak to teď všem budu vysvětlovat ? - Tak tohle se opět povedlo. Zase plno hlášek, všechno dobrý. Vůbec bych se nebál třetího dílu.

Masakr v kopcích (2009)

Parta kamarádů se potřebuje dostat do Washingtonu stopem jenže když jim nikdo nezastaví tak dojdou na vrakoviště, kde se nechají svést nějakým chlapem co jede stejným směrem. Jenže po cestě jim klekne auto a tak musí jít pěšky. Zanedlouho ale narazí na opuštěný statek, kde jsou kvůli počasí nuceni přespat ve stodole. Když se probudí tak během dne se dozvídají to co by nikdy nechtěli. Totální kravina. Co se v tom filmu stalo ? Skoro nic. Slovo v názvu filmu MASAKR by tam vůbec nemělo být. Za mě 1* 10%

Továrna oživlých mrtvol (2009)

Parta kamarádů uspořádá párty v opuštěné továrně, to ale ještě neví, že tam řádí zabiják ve svářečské masce. Docela dobrá kravina. Takových vyvražďovaček je tu mraky a o mnoho lepších. Zabiják se mi líbil ale ten horor je strašný. MINI SPOILER - Nejlepší v tom filmu asi bylo jak ji rozsekl o ten plot. Za mě 1* 15%

Živí mrtví (2010) (seriál)

Strašně se mi líbí zombie a postapokalypsa.. Když jsem se jednou dal na dívání seriálů narazil jsem na Přežít!, to bylo dobrý ale moc málo dílů. Nějak jsem narazil na Živí mrtví o kterých jsem slyšel na COOLU, tak jsem se podíval na jeden díl a neuvěřitelně mi tenhle seriál přirostl k srdci. Od posledních dílů 6. série se to začíná zase rozjíždět už se těším na další díly. Je to můj nejoblíbenější seriál. Dívám po druhé tak postupně přidám hodnocení. Jak jsem psal od 6 série se to sice pomalu ale rozjíždělo. Dnes jsem viděl 9. díl a nevěřil jsem vlastním očím. Napínali nás dva měsíce a ten díl..... byl úžasný. Tolik napětí, akce a trochu zvratu v jednom díle. Tento díl naladil 6 sérii na správnou kolej. Troufám si říct že nejlepší díl z celé série TWD. Tak nějak si nedokážu představit že bych tenhle seriál nikdy neviděl, strašně moc si ho užívám a prožívám. Má to hodně pěkné prostředí a to do té atmosféry přidává strašně moc. Hlavní postavy jsou super, sympatické a hrají to dobře... Herecké obsazení 10/10 Dějová linka 10/10 Atmosféra 10/10 Prostředí 10/10 Těch 184 hodin a 36 minut které jsem věnoval TWD nelituji!

LEGO® příběh (2014)

Všechno je tu boží! / Everything is awesome! Tak to jsem nečekal. Výborný film! Za mě 4* 80%

Crazy Bitches (2014)

Skupina žen se s kamarádem vydají na chatu v odlehlém místě. Avšak, postupně se stávají obětmi smrti. Podprůměrný slasher. Když už tak tam mohli dát hezčí ženy ale i tak by to nic nespravilo. Příběh taky špatný. Atmosféra 0. Za mě 1* 20%

Pípšoubazar (2005) (pořad)

Ty 4* tomu musím dát, izer nejlepší vtipy! Ale samozřejmě ty starší jsou o mnoho lepší.

Zombie Shark (2015) (TV film)

Janner se rozhodl že by mohli na víkend vyrazit na výlet na ostrov Red Plum Island. Vezme s sebou Amber (jeho přítelkyně), Sophiu (její sestra) a jednu spolupracovnici (kamarádka) z baru. Když dojedou na ostrov tak po chvilce zjistí že se na ostrově našel mrtvý žralok. Jannes se rozhodne že si udělá s žralokem fotku ale žralok náhle obživne a zabije ho. Horor se sice rozjíždí hned asi po 15 minutách ale ty animace to je strašný. Výstřel z bazuky horší jak animace žraloka, celkově ty animace stály za nic a natož že jí zemřel přítel tak to nebrala nijak vážně. Celkově postavy taky stáli za nic. Dění filmu nic moc. Za mě 1* 10%

Pomsta je má (2015)

Po té co se dívce podaří utéct vrahovi který ji držel zavřenou kde si ve sklepě tak zjistí, že unesl vice dívek. Dívka se rozhodne že jim pomůže, vrahovi dá kolem krku ''obojek na tyčce,, vezme ho do auta a postupně prochází adresy na kterých se nachází unesené dívky. Film by byl dobrý ale není. Hlavni postava (dívka) je nelogická. Příběh dobrý a atmosféra filmu nic moc. Za mě 2* 45%

Marťan (2015)

Neuvěřitelný! 2 hodiny luxusního snímku. Po celou dobu filmu se něco dělo, furt. Za mě 5* VŘELE DOPORUČUJI