• Krátkometrážní

První jízdní (1962) (TV film)

Premiéra 12.12.1962 Záznam se nedochoval

Rozmarné léto (1962) (divadelní záznam)

Záznam se nedochoval

Gazdina roba (1962) (TV film)

Záznam se nedochoval

Mysterie-buffa (1961) (TV film)

Premiéra inscenace 12.12.1961 Záznam neexistuje

Já jsem Osango (1969) (TV film)

Pozor: Obsah filmu(český překlad níže uvedené recenze). Já jsem Osango napsaná koncem roku 1965, ale na plátno se dostala až v roce 1967. Já jsem Osango, děsivá a satirická původní hra pro Armchair Theatre.  Bodový svářeč Aaron Tuft je po pracovním úrazu upoután na lůžko. Toft a jeho žena Hilda spolu léta nemluví a jako prostředníka používají dceru Ivy. Náhle uvízl doma a závislý na Hildě, Toft s ní neochotně vstupuje do dialogu, ale pouze s vědomím, že je to kvůli této neznámé situaci a kvůli lékům, které bere. "Nejsi sám sebou," souhlasí a připravuje půdu pro zkoumání nevyřčené otázky: tak kdo to je? Poté, co mu Hilda přečetla z novin o Aaronu Osangovi, africkém politickém vězni (a někdejším bodovém svářeči) odsouzeném k smrti, Toft uvěří, že je Osango, popíše své vězeňské podmínky a rozvine stigmata modřin na zápěstí. pouta. Tento zdánlivý klam pokračuje i poté, co Osango uteče. Při návštěvě Tufta Osango odhaluje, že nikdy nebyl ve skutečném nebezpečí a nebyl spoután. Zatímco Tuft přesto vypráví o příjezdu popravčí skupiny, Osango vysvětluje, že ten den měl oběsit drobného zločince, „nikdo“, a Tuft umírá.

Maličkost (1944) (TV film)

Krátkometrážní reklamní snímek

Naši vojáci (1935)

Film byl natočen němý s českými titulky