Dark - Život a smrt (2020) (epizoda)

K čemu je ten alternativní svět dobrý? Všichni všem lžou a stejně je to houby platný, protože výsledek bude stejný. Je tedy docela jedno, co se komu stane, protože stejně víme, jak to dopadne. A vzájemné rivalitě mezi Adamem a Evou nevěřím, už jenom čekám, kdy se ukáže, že celou dobu vlastně pečou spolu.

Dark - Adam a Eva (2020) (epizoda)

Na tenhle seriál se skvěle hodí staré dobré úsloví: nevěř nikomu nad třicet (obvzlášť pokud je to tvoje starší já). Obvyklá dávka oblbovacích scéna a přeskoků z jednoho času do druhého a z dimenze do dimenze. Za mě situaci nejlíp vyřešila Jonasova Máma, když se vybodla na Ulricha a hezky zůstala v 50. letech.

Dark - Přeživší (2020) (epizoda)

"My neznáme svůj konec, ale konec zná nás." Je to hluboký, chápete? Protože jsme vyměnili předmět s podmětem, ha! Seriál dál úspěšně zašmodrchává osudy lidí městečka Winden a já si jenom říkám, proč se ti lidi z toho města dál neodstěhovali a co dělá zbytek Německa. Štve mě, že se seriál chvíli tváří, že postavy dělají něco nového, snad i mění svůj osud a o scénu dál se dozvíme, že vše jede podle plánu a apokalypsa stejně nastane. Pokolikáté už?

Euforie - Velký a malý tyran (2022) (epizoda)

Úvodní scénu s Calem jsem nepochopila. Přišla mi zdlouhavá a zbytečná. Taky moc nechápu, kam míří Kat. Od té doby, co si nehraje na dominu, tak jí seriál moc nevěnuje pozornost. Druhá série je zatím mírně nadprůměrná s hodně dobrými vizuály.

Dark - Déjà vu (2020) (epizoda)

Zase na "začátku" toho všeho? No vlastně začátek je konec, všechno je spojené se vším a nelze nic změnit. Už mě to nebaví. Po těch dvou sériích by už konečně mohli začít děj rozplétat, ale tvůrci se rozhodli udělat pravý opak.

Dark - Season 1 (2017) (série)

Němci vážně nemají rádi jádro :D. Seriál se rozjíždí docela pomalu, ale i tak je napínavý. Jsem zvědavá, co se bude dít dál, protože už tu začíná být hodně časových smyček.

Euforie - 1. část: Rue (2020) (epizoda)

Netušila jsem, že jde o speciál, myslela jsem, že sleduju regulérní epizodu. Za mě to bylo nekoukatelný, přetáčela jsem. Klidně to mohli o půl hodiny zkrátit a nic by se nestalo

Euforie - And Salt the Earth Behind You (2019) (epizoda)

Velké zklamání. Děj se dramatizuje, napětí kulminuje, aby se pak vůbec nic nestalo. Prolínání minulosti s budoucností je otravné a kazí spád děje.

Euforie - Útrapy a strasti při čurání v depresi (2019) (epizoda)

Mojí nejoblíbenější postavou je Alex, jako jediná z nich má rozum. Úplně nechápu, proč je každá epizoda "jakoby" postavená na jedné z postav, když ve skutečnosti děj vypráví vševědoucí Rue a každá epizoda je nejvíc zaměřena na ni. Každopádně vizuály jsou úžasní a herci odporně dobří. Tak odporně dobří, že jimi ztvárněné postavy nesnáším, protože až příliš připomínají moje náctileté období.

Euforie - Chovat se jako táta (2019) (epizoda)

Vypovídá tenhle seriál něco o dnešní generaci? Ani ne, spíš o představě médií a jmenovitě autora scénáře. Zatím jsou všechny postavy hodně nesympatické (herci hrají ty fracky hodně dobře), Nate přímo odporný. Kvalita zpracování každopádně super, to nemůžu HBO upřít.