Elysium (2013)

Opravdu by me zajimalo, kdy si Holywood uvedomi, ze tyhle efektama vylesteny superklise nemuze donekonecna vyrabet. Uz nas to hrozne nebavi!

Life on Mars (2006) (seriál)

Vidím, že hodně lidí to tady dostalo. Mě to připadá příliš prvoplánové a moc mě to nezaujalo. Občas se na to dívám z nudy. Musím ale poznamenat, že všechny ostatní kriminálky považuju za absolutní odpad.

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Strašně mě iritují ty americké poučné proslovy před publikem na závěr filmu. Klišééééé.

Za všechno může láska (2003)

Ze začátku to mělo zajímavou atmosféru a velký potenciál. Možná to bylo způsobené tím českým dabingem, kdo ví. Ale ten konec už byl hodně divný, moc jsem to nepochopil, celé to jaksi zničili.

Milionář z chatrče (2008)

Břečka. Danny zaprodal svoji duši kasovním trhákům. Jestli by tohle někdo chtěl přirovnávat k City of God, tak je blázen. Tahle kýčovitá bollywoodská investice u mě propadla na plné čáře. Pozitivně nevyniká vůbec v ničem.

Kmen Andromeda (1971)

Na dnešního diváka už to opravdu není (čpí z toho stejná atmosféra jak z 2001 Vesmírné Odysea - nudné zdlouhavé záběry na tehdejší "hi-tech" vymoženosti). Vydržel jsem to až do konce, ale přemáhal jsem se. První polovina byla dost hrozná, až konec se trochu stupňoval. Novodobá adaptace je určitě lepší. Chybí tady i spousta zajímavých myšlenek, které mě v nové adaptaci velmi nadchly.

Barbar Conan (1982)

Totalni hruza. Pokud jste to jeste nevideli, tak to ani videt nechtejte.

Dark (2017) (seriál)

Kdybych mel stroj casu, tak se vratim zpatky do minulosti, abych sam sobe vysvetlil, ze me na konci te napinave serie neceka vubec zadne rozuzleni a ze se na to mam radsi vykaslat jinak me to strasne nasere.

Jason Bourne (2016)

Jako akce slušná, ale ty technické faily! Misty bylo až nesnesitelnné to sledovat. Takový perly jakože se borka nahackuje do notebooku přes telefon na stole a ještě vidí přesnou pozici těch zařízení v místnosti? A takových podobných sraček tam bylo nespočet.

Hardcore Henry (2015)

Napad, triky a Sharlto super. Ale jinak mi z te kamery bylo fyzicky hodne blbe, chvilema jsem i myslel, ze hodim tycku. Taky to byla vykradacka pocitacovych her, hlavne Half Lifu s az prilis detailnimi zabery krve a bohuzel strasne nahlas :-(