Akta X - Série 10 (2016) (série)

Chris Carter je pořád stejnej tragéd. Chci uvěřit, věřím, celé roky nás vodili za nos, ona je klíč ke všemu, už tomu všemu rozumím, vím co dělám, věř mi, ... Doba je jinde a Chris to těžce nepochopil, zasekl se kdesi v pubertě a dronama to prostě nezachrání. Kdybych chtěl zavzpomínat na zlatá 90. léta, tak si pustím klasických prvních pár sérií a nebudu koukat na Duchovnyho jak si chce ještě na stará kolena přivydělat. Zklamání.

Stážisti (2013)

Je tam par slusnych foru, ale ty americky motivacni proslovy a ten nejhorsi konec to poslaly do totalni zumpy. Navic jsem presvedcen, ze na cesky preklad byl pouzit Google Translator. Dobry komentar maseer2.

Duna (1984)

Co dodat? I můj oblíbený mistr tesař se jednou utnul, pořádně. Na druhou stranu to lynchovskou atmosféru chvilkami mělo a dokonce mi připadá, že se zde inspirovali někteří další jako třeba Verhoeven. Jen mi pořád uniká, jak je možné, že Lucas o 7 let dřív udělal film s efekty za které se nemusí ani dnes stydět a Duna má efekty jako Flash Aáá Gordon.

Dredd (2012)

Opravdu smutně nudné, levné a ztráta času. Jestli chcete vidět podle čeho to bylo natočené a co je opravdová šťavnatá akce s hustou atmosférou, tak doporučuju http://www.csfd.cz/film/297710-zatah/. Ale tenhle Dredd, to byla opravdová tragédie.

Bitevní loď (2012)

Jedna hvezda za Skarsgarda, jinak je to jako vyvar z transformeru XXII.

Frekvence (2000)

Na to jak je zápletka nezajímavá má film podivně vysoké hodnocení. Celé je to hrozně prvoplánové a překonané. Kdybych se měl rozhodovat znova, tak to radši neuvidím.

Prokletý ostrov (2010)

Tenhle film je hroznej. Prvně kvůli tomu jak je hrozně dlouhej a zadruhé protože se snad celej odehrává na zeleným plátně až je z toho člověku blivno. Působí to strašně lacině. Navíc ta zápletka! Tu už každej několikrát viděl.... (například Identity s Cusackem)..... sorry Scorsese, ale tohle je fakt nudnej, kýčovitej fail načichlej stovkama béčkových hororů.

Expendables: Postradatelní (2010)

Je to strašná hovadina. Strašně mě během filmu iritovala prvoplánovost. Je zajímavé, jak už dneska všechny ty výbuchy a zabíjení nikoho ani vlastně nebaví. Hvězdičku dávám za obsazení všech těch důchodců, jinak odpad.

Fargo (1996)

Nevím proč má tenhle film tak vysoké hodnocení. Nijak vtipné to není, umělecky úchvatné taky ne. Typická Coenovská ptákovina ve stylu po přečtení spalte. Zde bych to ale změnil na "Po shlédnutí smažte". Jediná hvězdička za neotřelou zmrzlou krajinu Severní Dakoty.