Díra (2019)

No ty vole..co jsem to zas viděl? To je strašnej úlet. Místy jsem se cítil fakt nepříjemně..WTF!?

7 životů (2017)

Jeee to bylo super! Spousta dobrych napadu. Vyborne zpracovani a skvely vykon Noomi v hlavni multiroli. Tohle me bavilo !!79%

Drahokam (2019)

Jako celek je to strašně zmatený a šíleně moc ukřičený a uřvaný. Třetí hvězda jen za brutální konec..jinak by to zasloužilo stěží 2.

Kráčející skála (2004)

Nemuzu si pomoct ale tenhle typ filmu proste muzu. Takovy guilty pleasure. Neco jako Vitejte v dzungli. Pohodovy oddechovy akcni becko, ktery ale nic nevymysli a proste bavi! Dwayne me v tech starsich rolich kolikrat sedl lip nez v nekterych novych.

Giri / Haji (2019) (seriál)

Výborné drama z prostředí japonského a londýnského podsvětí. Po všech stránkách skvěle zpracovaný příbeh s velmi neotřelým způsobem vyprávění, který vás pořád udržuje v napětí a zároveň je až neuvěřitelně jemně fungující. Kamera a střih na velmi vysoké úrovni a hudba je také velmi povedená. Charaktery jsou velmi deteilně napsané a jejich vývoj je zpracován famoźně. Vizuální stránka hlavně v kombinaci s delikátní kamerou je ohromující. Hlavně pak Tokio a také kresleně animované kousky příběhů v průběhu vyprávění. Herecké výkony i děj jsou na jedničku a dočkáme se i nejednoho zvratu a hlavně mindfucku na konci. Giri/Haji není o akci, ikdyž by to tak díky japonské yakuze a povaze seriálu mohlo vypadat. Je hodně vystavěný na dialozích a atmosféře a musím říct, že to zatraceně funguje! 85%

Mesiáš (2020) (seriál)

Jako není to špatný. Ale čekal jsem od toho víc...má to fakt dobrý momenty. Horších 70%

Teorie velkého třesku - Stockholmský syndrom (2019) (epizoda)

Jedno z nejlepších zakončení sitcomu a možná seriálu vůbec. Neskutečná práce s vývojem postav. I slzna ukápla. Tleskám celému týmu BBT a děkuji za nezapomenutelný zážitek.🙏🙏

Zaklínač - Zrádce měsíc (2019) (epizoda)

20% kdyz moc. Naprosta katastrofa. Dej zadny. Scenar nula. Kostymy a masky lvl herkules a xena. Jak stara dobra polska produkce jen monodabing chybi. Jestli to takhle pujde dal tak chudak Cavill. Ten je jedina svetla stranka tohohle serialu. Boze tohle je serialovy peklo.