Alice in Borderland (2020) (seriál)

Juuuu to je velka parada!!!vyborne jsem se bavil!!! Originalni a napadite! Netflix Japonsko zabodoval!

Dámský gambit (2020) (seriál)

Wow. Nečekal jsem že letos bude něco až takhle dobrýho. Queens Gambit má naprosto všechno. Dokonalou výpravu, nádherný soundtrack, naprosto odzbrojující styl vyprávění, uhrančivou hlavní hrdinku a takový kotel emocí, až to snad ani není možný!! Děkuju svému děděkovi Bedřichovi za to, že mě naučil šachy a já se teď díky tomu mohl naplno ponořit do tohoto mistrovského díla. Klobouk dolů. Kdo neviděl, vřele doporučuju! Pravděpodobně nic lepšího v roce 2020 na obrazovkách neuvidíte. DOKONALOST!!!

Dámský gambit - Koncovka (2020) (epizoda)

Fantasy Island (2020)

Asi jsem oproti mistnim skarohlidum videl jiny film. Za me dost zajimave zpracovany. Premisa skvela. Ke konci trosku zmatene ale jinak tam dava vse smysl. Solidne to odsypa. Za me solidnich 70%

Tenet (2020)

Aha 🤦‍♂️🤦‍♂️😂😂😂 tak to jo👌👌👌

Old Guard: Nesmrtelní (2020)

Výborný námět, který nebyl bohužel úplně vytěžen. Ale je to i tak zábavné!70%

Too Hot to Handle (2020) (pořad)

Francesca!!!😍😍🖖🖖 Beaux😱😱❤️