Máš ji! (2018) odpad!

Bohužel komentáře pod tímto filmem jsou vtipnější než celý film. Moc nechápu, jaktože má film v této době 71% při 2 300 hodnoceních. Nudná, nezajímavá, zdlouhavá (a to říká člověk, který si užívá 3,5h filmy) a nicneříkající fraška. Vtipů bylo pár, ale byly předvídatelné, ve výsledku ani tak moc vtipné a hlavně nucené. Dovedu se dívat a užívat si oddechový film, při kterém moc není potřeba přemýšlet, ale tohle bylo opravdu moc. Nechápu, 0%

District 9 (2009)

Jeden z prvních filmů, které jsem viděl, kde Mimozemšťané neznamenají bílé světlo a převyspělou technologii. Velice mě potěšil "realistický" nádech, kterým film čpěl. Bohužel přesně takhle si představuji, že by se střet s mimozemskou civilizací v dnešní době vyvíjel.

Simpsonovi ve filmu (2007)

Nejsem obrovský fanoušek seriálu, i když tu a tam se na nějaký ten díl podívám a zasměju. Průměr, neurazí, ale ani nenadchne

Gravitace (2013)

Dle mě obyčejný, až moc nafouknutý film hlavním obsazením, který se tváří jako něco, co byste měli vidět pouze ve 3D. Ano, samozřejmě, pokud chcete zvracet, poslužte si. Moc jsem nepochopil, co na tomhle filmu všichni mají.

Buffy, zabíječka upírů (1992)

Přežvýkaná a vyplivnutá zkomolenina Bčkového seriálu, který má své kouzlo, přetvořená do Ufňukaného filmu bez pointy. Nejsem si jist, jestli chtěli autoři přilákat nové diváky a nebo potěšit fanoušky seriálu. Ať už to mysleli, jak chtěli, nepovedlo se ani jedno.

Black Panther (2018)

Kdyby to nebyl RipOff Lvího krále, dám tomu 90%

Avengers: Infinity War (2018)

Pokud jste fanoušky Marvelu a stačí vám klasický děj z předchozích filmů (Dobře, filmu, jelikož se Age of Ultron se moc počítat nedá), budete překvapeni. Jestli kladně nebo záporně, těžkoříct. Celkem (opakuji, NA MARVEL) nečekaný příběh, byť v dalším díle pravděpodobně bude čekané vyústění. 9/10, opravdu se jim to povedlo po všech stránkách. Marvel má pěkné 10té narozeniny.

Král Artuš: Legenda o meči (2017)

Někoho napadl naprosto geniální nápad, a to na nic si nehrát a točit film s tím, že bude zařazen do Béčkové sféry. Díky tomu je to naprostá paráda, kde je nadsázka, vážno, akce, všechno. Díky Béčku tu ani nevidíme moc (nenapadá mě teď ani jedno) klišé, či podobných věcí, kterých jsou dnešní filmy a seriály bohužel nechutně plné. Super svižná a místy moc vtipná podívaná. Hlavnímu herci role padne jako na míru. Za mě 90%

Logan: Wolverine (2017)

Už v prvních pár minutách pochopíte, že tohle je tak trochu jiný film o X-Menech. Je tím myšleno cca prvních 5 minut, kde se odehraje první souboj a dojde vám, že R-rating tomu naprosto sedí. Ta syrovost, krev, dialogy bez cenzur, no prostě paráda. Vedle násilí tu ale máme také více do hloubky vykresleny vztahy mezi Loganem a Charlesem, jako nikdy předtím. Film naprosto perfektně tyto dva prakticky úplně odlišné aspekty spojuje dohromady a vzniká výtečný mix emocí, kterým si myslím, že žádný X-Men fanoušek nedokáže odolat. Wolverine je na dně, vší silou se snaží vydělat nějaké peníze, aby udržel Charlese ve stavu, ve kterém není smrtelnou hrozbou všemu živému v blízkém okolí a do toho všeho začíná pomalu a jistě ztrácet svoje schopnosti. Běžte na to, bez diskuze. 5hvězd

Rogue One: Star Wars Story (2016)

Nechápu, jak si někdo může stěžovat na to, že film téměř není klasické star wars a z původních filmů si bere jen málo. To, že tento film má dokreslovat příběh a atmosféru, těmto lidem zřejmě uniklo a nepochopili, že toto nemá být Epizoda 3 a půl. Proto je to první z anthology filmů, kterých uvidíme v budoucnu víc. Dle mě krok na 100% správným směrem. Akce, příběh, humor - film obsahuje vše. Krásným způsobem reinkarnuje prostředí, ve kterém se odehrávaly původní star wars s novou technologií, kterou se však nenechává unést, jako tomu bylo v případě nové trilogie (dobře, až na pár jistých CGI prvků, které možná vypadaly divně, ale rozumím tomu, proč se je rozhodli zařadit). 90%