• Thriller

Stalled (2013)

Po pravdě řečeno nový žánr je na světě.Sice první vlaštovka,ale WC Horor vskutku impozantní.Více takových,dám si na wc obrazovku a vyhřívaný prkýnko.

Let It Snow (2020)

Krásný vizuál,dobrá kamera,ale to je vše co můžu kladně hodnotit.Film sám o sobě mě po pravdě řečeno nezaujal ,spíše už jsem pouze sledoval filmovou krajinu ,ale rozhodně tento snímek nezatracuji.

Zásah (2016)

Velmi dobrý akční filmík,u kterého se opravdu neusíná.

Zrozen k boji (2004)

Taková akční blbůstka,ale zkouknout se to dá.

Antebellum (2020)

O horor zřejmě ani nejde,ale cítím tam černošskou propagandu a to se mě v žádném případě nelíbí.Na druhou stranu musím vyzvednout herecké ztvárnění postav a kameru.Pro běžné konzumenty film nelze doporučit.

Jailangkung 2 (2018)

Průměrná duchařinka o dívce,která najde kazetu,kde zjistí komunikaci s duchem své matky kterou nikdy neviděla a pokusí se stvořit svůj takzvaný Jailangkung,aby se se svou matkou spojila.Pár okamžiků je skvělých,sem tam i zamrazí,ale víc než na průměr to opravdu nemá.

The Owners (2020)

Průměrný filmík,který mě nechal zcela chladným a slůvko horor je zde spíše zavádějícím termínem.

Malý řezník (1997)

Tento film si pustím znovu opravdu až v 60 letech.Jakkoliv jsem přemýšlel o tomto filmu,prostě jsem nenašel nic,co by mě zaujalo nebo stálo dál plýtvat mýma neuronama.A jednak mě zmátl plakát,který nechápu a to mě překvapilo.

Everybody Loves Sunshine (1999)

Tento snímek není u nás moc známý a proto jsem se spíše zaměřil na D.Bowieho.Role stárnoucího muže,kdysi zřejmě esa v určitém gangu se zhostil celkem libově.Chce udržet klid mezi Triádami a gangy z ulic.Ovšem dutost scenáře a ne moc akčnosti tento film posouvá na průměr .