• Thriller

Aréna (1989)

Kdysi dávno jsem si koupil VHS kazetu na burze a celkem na tu dobu zajímavý filmový úlet.Dnes po letech je to opravdu stupidní film,který ale zabavil.

Avengers: Infinity War (2018)

Další slušně zábavná Marvelovka s opětovným otevřeným koncem.

Ghostland (2018)

No sakra,po dlouhé době opravdu výtečný horůrek bez zbytečných keců a nudných minut čekání na další scény které lahodí oku.Vše v tomto filmu zapadá kolesově do sebe.

The Love Witch (2016)

Opravdu jsem měl co dělat,abych tento film dokoukal.Dvě hodiny převracení se v křesle a přerušování začínajícího spánku,se konečně dostavil konec a já mohl ulehnout a chvíli přemýšlet kolika takových filmů budu muset čelit.

Dogman (2018)

Marcello Fonte,Edoardo Pesce,dva herci kteří roztočili dramatickou ruletu a Garroneho výborná režie.Velmi dobrý film.

Jurský svět (2015)

Překvapení,kterého jsem si užil na plno.Fajn filmík.

Chvění 6: Chladný den v pekle (2018)

Hm,tak sestupná tendence opravdu platí i pro tuto zábavnou sérii,u které jsem se bavil a vždy tam bylo něco navíc,ale filmové nápady zřejmě docházejí a triková fádnost je vidět každou minutou snímků.Škoda.

Špatná společnost (1995)

Dvojice herců,kteří si to rozdali v tomto velmi dobře natočeném snímku byl obdivuhodný až mrazivý.Byl jsem překvapený jak fajn se mě na to dívalo a celkově mám velmi dobrý pocit z filmu, který jsem dlouho obcházel.

Půlnoční vlak (2008)

Výborný a krvavý film který patřičně zabaví.