• Thriller

Dry Blood (2017)

Film.který opravdu spadá do průměru svým provedením,ikdyž nějaké momenty jsou fajn,po hororové stránce to na mě moc nezabralo.

Přízrak z lesa strachu (2012) (TV film)

Plejáda správných chlapíků ve špatném filmu.Nevím co to všechno mělo znamenat.

Death.com (2006)

Tvrdý dokument,který nedoporučuji slabším povahám a lidem,kteří opravdu nemají dost nakoukáno co se týče brutality a psychošokujících scén lidského ražení.

Sám proti všem (1998)

Šokující film???,New French jak vyšitý.Fungující over.

Native (2011)

Zkouknul jsem dosud mě neznámý horor o psychiatričce,která se musí vyrovnat se svou minulostí,ale její vidiny se zhmotnují v jakousi bytost..Některé.scény jsou chvílemi opravdu napínavé,ale ikdyž je jich velmi málo,film vcelku dobře odsejpá.

The Herd (2014)

No sakra,být to v reálném životě........doufám že nad tím nějaký magor nezačal přemýšlet.Ovšem filmový dokument je ohavnost.

Všechno nejhorší 2 (2019)

No tak už to prostě je,dvojka jak jsem tušil je pro mě bída a vcelku jsem se již nudil koukat na to samé ale v jiném hávu.Nemám k tomu víc co říci.

Prokletí čarodějnice (2017)

Koukatelný avšak průměrný horor,ikdyž atmosféra je velmi cítit,bohužel nemá to spád a člověk se chvílemi i nudí.

Trash Fire (2016)

Dobrá černá komedy s prvky hororového mrazení v zádech.Bavil jsem se.

The Head Hunter (2018)

Jak píše POMO,jediná pozitivní věc na tomto filmu byla pouze atmosféra,ale i ta nestačila k tomu,aby horor byl hororem.Jiné pozitivum zde nenacházím.