• Thriller

The Farm (2018)

The Farm je horor,který má spoustu nelogičností ,ale dojem mě nezkazil.Čekal jsem daleko tvrdší režisérskou ruku a ujetější scenář,ale do průměru se vejde.

Alita: Bojový Anděl (2019)

Nebudu rozvádět trikovou scénu filmu i vizuálu,ta je samozřejmě perfektní,ale zábavnou kukandu,která pobaví a zpříjemní pěkný večer. Mimořádně dobrý filmík.

Savage High (2015) odpad!

Druhý zhlédnutý film Velazqueze se nese na stejné vlně nejblbější amatéřiny co jsem viděl.Dále není co říct.

Psychedelia (2016) odpad!

Amatérská sračka dvacetiletého Velazqueze je tak blbě natočená,až jsem brečel.

Mikus (2018)

Celkem povedený short,kde stále se odlepující hlava Mikuse ze stěny dělá velké problémy.Že by lepící pásky byly vadné??.

Your Date Is Here (2017)

Matka s dcerkou doma hrají hru,kde součástí je i telefon.Hlas ze sluchátka ovšem změní celou idylku rodiné zábavy.

Zahaleni stínem (2016)

Myslím že se jedná o první horor ze Středního východu vůbec, a taky nebyl v žádném případě špatný.Duchařina na opravdu dobré úrovni a herecká stránka se povedla taky.Pro mě celkem fajn horůrek.

Planeta Krull (1983)

V té době velmi dobrý počin.Opár let později na VHS .Klasika.

Lifechanger (2018)

Horor s příchutí romantiky?.Kanada umí perfektně zmastit film a to i tím,že brutálnější záběry hodí mimo kameru a je dokonáno.Sice masky vcelku povedené,ale určitý rozpočet který ovšem chybí je znát.Celkově OK NA TŘI.