• Thriller

Ten: The Sacrifice (2019)

Tento nezávislý horůrek je vlastně režisérova prvotina a vcelku i koukatelná.Herecké obsazení taktéž nemá za sebou žádnou filmovou roli a je to v tomto kroku znát.Film staví na dívce Sammy,která ztratí rodiče a o svého bratra dle rodinných zvyků se musí postarat co nejlépe.Výlet do kempu s partou známých se však zvrtne v něco,co nečekali.Sice ten tah je příliš slabý na to,aby opravdu zabavil,jelikož ta fádnost je tam cítit pořádnou amatérštinou,ale možná Gonzalvo překvapí příště.

Násilník (1995)

Studený jak psí čumák.

The Chair (2016)

Ano,mohl to být daleko lepší nářez,ikdyž gore je opravdu velmi povedené,nefunguje to popravdě jako horor.Je škoda,že režisér vsadil pouze na scény gore a zapoměl i na jiné atributy hororového žánru,což film hodně degradovalo na nižší úroven a to se nevyplatilo.Shlédnutí filmu i tak není na škodu.

Vražedná terapie (2001)

Velmi dobrá atmosférická věc z psycho léčebny s minimem herců.Učesaný mysteri thriller s pořádnou dávkou napětí.

Domov snů (2010)

Velmi dobře podaný a zrežírovaný exploitet.

Big Lebowski (1998)

Prostě filmová pecka a precizní zážitek.

Blood Bound (2019)

Nevýrazný horor který mě vůbec nepotěšil,kromě fajn plakátu.V letošním roce zatím žádná sláva.

Astral (2018)

Mám asi další sérii nezáživných a špatných filmů.

It Came From The Desert (2017)

Chtěl bych někdy vidět fajn trikový film hoden roku 2019 se všemi vymoženostmi moderní doby z prostředí pavouků ,kobylek,nebo jiného hmyzu,kdy bych na obrazovku civěl s hubou dokořán a chrochtal blahem..Možná se najde někdo,kdo tento sen natočí a my se nebudem dívat na takové sračky .