• Fantasy

Doktor Martin (2015) (seriál)

Už ve škole nám říkali, že věc potažmo seriál, aby byl kvalitní tak musí jeho kvalita stoupat. U tohoto seriálu to je ovšem jako na horské dráze jednou super a pak hrůza. Ale k hodnocení, příběh je zajímavý, dalo by se říci, že těmi nápady je až střelený. Ovšem krajina a město, kde se to natáčí jsou naprosto úžasné a hlavně scény v zimě byly naprostý skvost. Postavy byly všelijaké, některé vám přímo lezly krkem a některé jste si zamilovaly. Ovšem scénaristé to dali tak, že ty které vám lezou krkem se tam budou objevovat častěji. Nejlepší z celého pořadu byla poslední epizoda a to ještě kvůli nepředvídatelné postavě Jonáše, která dělala úžasné blbosti jako třeba přepadení doktorovy ordinace, či pozdější vybouchnutí auta s líhem.

Ženatý se závazky (1987) (seriál)

Tento seriál jsem sledoval jako menší a nelituji toho. Byla to sranda. Ovšem některé postavy byly napsány tak, že bych je někdy za jejich chování i snad zavraždil. Ovšem seriál má velmi originální scénář s různými střelenými nápady a to tomu dodává grády. I když od doby, co seriál opustil David Garrison, tak už ztrácí úroveň.

Tele Tele (2000) (pořad)

Tento pořad je jeden z nejlepších, které kdy televize Nova vytvořila. Jde v podstatě o parodii na všechno možné v podání Michala Suchánka, Richarda Genzera, Josefa Cardy a Veroniky Žilkové. Tento pořad si zamiluje každý, pro každého se něco najde. Buď to budou jejich televizní zprávy, kutilské pořady, soutěžní pořady, nebo parodie na různé seriály jako třeba Colombo a nebo To je vražda, napsala. Pořad byl vysílán od roku 2000 a byl vskutku dobrý, pak jej bohužel nahradila talkshow Suchánka a Genzera MR GS, poté následovala partička, která tak jako všechny jejich předchozí seriály skončila.

Vlk z Wall Street (2013)

Leonardo diCaprio si zaslouží zlatou sošku už pěkně dlouhou dobu, leč ani tímto snímkem se mu nepovedlo ji získat, i když za tento film si ji možná zasloužil nejvíce. Film je v podstatě životopis Jordana Belforta, muže, který začínal na Wall street s cílem, že bude úspěšný. Neprozradím Vám, jak to skončí, sami se na to podívejte. Film obsahuje skvěle napsaný scénář, úžásné herecké obsazení a propozice, kde se to natáčelo. Dále ovšem obsahuje věci, čímž si jasně zaslouží hvězdičku pro starší 18 let. Je to kvůli tomu, že v takřka každé minutě někdo buď fetuje, nebo vulgárně někomu nadává a nebo s někým provozuje sex.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Tato recenze má pro mě dvě různá hodnocení. Jsou dvě kvůli pozdějšímu obsazení Ashtona Kutchera místo Charlieho Sheena, s jehož odchodem Dva a půl chlapa skončilo a stal se z toho úplně jiný pořad. To jestli dobrý, nebo špatný záleží na Vás, ale za sebe mohu říci, že spíš špatný. Nu, pojďme to tedy zhodnotit. Charlie Harper si žije svobodný, dalo by se říci bohémský život, než se k němu nastěhuje jeho bratr Alan se svým synem Jakem a zažívají různé příhody, do kterých se občas zachomítne jejich matka, Rose, Charlieho milenka, která se na něj upjala a je na něm nezdravě závislá, nebo Charlieho uklízečka Berta, která je ze všech postav nejmužnější. Bohužel pak na začátku deváté série nastupuje místo Charlieho Ashton Kutcher, který má zachránit show a být údajně ještě lepším než Charlie. Leč skutek utek jak se říká, a postupně se z toho stane fraška.

Interview (2014)

Upřímně jsem si myslel, že tento film ani nikdy neuvidím, že nějakým zákonem bude zakázan, leč nebyl a já jsem tak mohl vidět úžasnou komedii v hlavní roli se Sethem Rogenem a Jamesem Francem. Film obsahuje dobré vtipy, někdy narážky na korejce a sprostá slova, která tomuto filmu ale vůbec neškodí. Film je kvalitní i po stránce soundtracku, kde jsem se zamiloval do tankové scény s Kim Čong Unem a Davem Skylarkem, za zpěvu Katy Perry. Rovněž se tvůrcům podařil výběr hudby i u závěrečné scény, kdy naši hrdinové utíkají do bezpečí do Ameriky.

Podfukáři (2013)

Tento film mě neskutečně nadchl. Byl naprosto famózní jak po příběhové stránce, tak i po stránce efektů. Mám rád filmy s příběhem, který si nedomyslíte, než se tak stane. U tohoto filmu jsem do poslední chvilky nevěděl, co se stane a hltal každý okamžik, který se tam stal. Musím říci, že nápad i provedení bylo skvostní jak už po stránce herců, tak i po stránce dialogů.