• Fantasy

Tajný zákop (2023)

magnum opus české kinematografie

Rychle a zběsile 9 (2021)

Když pomineme F&F klasiku ve formě nerealističnosti a absurdity, tak se dá aspoň po dlouhé době mluvit o relativně originální kostře příběhu. Nechci nic spoilit, ale v určitém ohledu daleko lepší, než minimálně 8

Strážci Galaxie: Sváteční speciál (2022) (TV film)

Když to člověk nebere tak moc vážně, bere to ve vánočním duchu, tak je to to nejlepší, co Marvel letos vydal... teď otázka, jestli to je dobře, nebo špatně:)

Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství (2022)

Čekal jsem víc. Příběh je přímočarý a víceméně je jasné od začátku jak dopadne. Není zde žádný významnější posun v oblasti postav, pozitivem ale je, že se ve filmu orientuje i člověk, co neviděl všechny seriály, které mu předchází. Do děje jste nicméně vrženi, nevíte o ničem a postupně s Doctorem zjišťujete detaily. Na to jak je film krátký tak dokáže být hodně zmatečný, myslím, že spousta fanoušků od toho filmu čekala daleko více. Potěší nicméně camea nových postav, kterých se snad dočkáme i v budoucnu. Nicméně, na film fanoušek nemusí spěchat do kina, o nic zásadního nepřijde.

Batman (2022)

upřímně, mám hodně rozporuplný pocity... Líbila se mi ta atmosféra a kamera, ale musel jsem se na to koukat na dvě části, protože místama mě to až unavovalo a nevím jak bych dal skoro 3 hodiny v kině... A dost mě štvaly ty klišé, ve stylu I am vengeance a podobně, co se dalo předpovědět, co se stane... Asi jsem náročnej :D Temný rytíř za mě pořád vede, i když konec s odhalením starého přítele hodně potěšil

Babicova televize (2021) (pořad)

Nejlepší pořad, který mi změnil život, díky kterému se mi otevřelo mé třetí oko a byl jsem schopný uvařit jakýkoliv kuchyňský masterpiece, i když jsem měl doma cokoliv

Boratův navázaný telefilm (2020)

obvykle bývají druhé díly horší a tady jsem se už jen na základě traileru obával, že půjde čistě o orange man bad komedii, ale tohle bylo opravdu super a v některých aspektech i lepší než první díl! Ano, je škoda, že to není v kinech i, že díky Amazon Prime patrně uvidíme český dabing v tomto filmu až uvidíme vakcínu na covid, každopádně tento film vám ono čekání ulehčí:)