Lucifer - Všechno je v pořádku (2019) (epizoda)

Lucifer byl zachráněn a konečně se k nám vrátil a já jsem s prvnim dílem spokojen. Detektivní zápletka mě sice moc nebavila, ale ostatní přibehové linky ano. Nejvíce samozřejmě vztah ústřední dvojice. Konec mě dostal a těším se na další díly.

Lovci duchů - Lebanon (2019) (epizoda)

Spoilery! Třístá epizoda je díky návratu taťky velice emotivní a samozřejmě příjemně nostalgická. Potěší také návrat Zachariáše a evil Cass. Každopádně si myslím, že si tvůrci mohli s tímto dílem ještě více prohrát. Nicméně pěkné čtyři hvězdičky, ale dvoustá epizoda se mi líbila více. Uvidíme, co nám přinese epizoda č.400. :D.

Lovci duchů - Prophet and Loss (2019) (epizoda)

Epizoda za solidní čtyřku, ale za ten konečný proslov mezi bratry prostě musím jít na pět. Čtrnáct let a stále to na mě funguje jako kdysi.

Jde si pro nás noc (2018)

Loňský Headshot se mi sice líbil více, ale opět tu máme parádní krvavou řežbu z Indonésie. Choreografie soubojů je skvělá a film člověka nechá vydechnout opravdu jen na chvíli. Mezi highlighty snímku patří souboj Julie Estelle proti dvoum lesbičkám a samozřejmě finálový fight. Pokud od filmu čekáte nějaký originální příběh, tak rovnou ruce pryč. Příběh tu sice nějaký je, ale slouží spíš jen jako kulisa.

The Haunting - Paní s ohnutým krkem (2018) (epizoda)

Atmosférická, mrazivá, dojemná a především geniálně vypointovaná epizoda. Tohle je skvost televizní tvorby, nebojím se říct, že překonává většinu dnešních hororových filmů. Masterpiece!!!

Živí mrtví - Co přijde pak (2018) (epizoda)

Spoilery!!! Při scéně na mostě, slzy tekly proudem a o pětihvězdičkovém hodnocení nebyl pochyb. Bohužel, to co následuje po ní, ve mě zanechává rozporuplné pocity. Jsem sice rád, že Rick přežil, avšak tím předchozí epická scéna v mých očích hodně ztrácí.

Jak jsem poznal vaši matku - Farhampton (2012) (epizoda)

Poslední necelé čtyři minuty epizody, jsou pro mě tím nejkrásnějším, co tento seriál nabídl. Vždycky mi jde mráz po zádech, když slyším Klausovu řeč za doprovodu nádherného songu od Band of Horses.

Největší showman (2017)

Pokud ve mě nějaký film dokáže vyvolat mrazení v zádech, slzy a úsměv, tak má u mě pětihvězdu jasnou. Tomuto se všechy tyto aspekty podařily. Mrazení při songu This is Me, slzy radosti při songu From now On a úsměv při závěrečném vystoupení. Tento film možná není dokonalý, ale má to, co dnešním snímkům většinou schází, srdce.