Kouzlo přítomného okamžiku (2013)

Je to zase jeden z těch filmů, který dokazuje, že dnešní teen filmy se dají natočit velice příjemně a inteligentně. Stačí k tomu skvělá herecká dvojice, která se umí doplňovat a dokáže udělat z klišé scénáře skvělý film. Určite se nejedná moc o komedii je to spíše drama s dávkou romantiky, která je upřednostňována spíš v první půlce filmu. Druhá půlka filmu se zaměřuje na "démony", který má každý z nás v jakémkoliv věku. 8/10

Sám doma (1990)

Tak jsem si po velice dlouhé době pustil tuto klasiku. A říkal jsem si ze záčatku, že kouzlo je pryč. Platilo však jenom chvíli, protože poté se ve mně probudil zas ten malý kluk, který Kevinovi vždy fandil a fandit bude. 10/10

Česko Slovensko má talent 4 (2013) (pořad) odpad!

Vůbec poprvé posílám tuto show do odpadu. Opravdu už mě nebaví machr Slavík a falešná Bílá. Leoš Mareš taky žádný zázrak, ale aspoň na castingu dokázal pobavit. Zajímalo by mě proč se opět nějaké čísla nevešli do semifinále ajo já vlastně vim. Oni tam totiž musí dát něco vtipného na úkor talentu a tak je to pořád dokola. Pokud nechcou aby u nás měli šanci vyhrát zahraniční soutěžící, tak by měli změnit pravidla, protože to co porota předvedla po vystoupení Tumar Kr z toho se mi chtělo zvracet. Příští rok bych prosil bez této show !!!

Kámoši až na dno lahve (2013)

Jsem sám překvapen jak nakonec kladně hodnotím. Dlouho jsem byl rozhodnut, že tento film odsoudím, protože mi přišlo, že sleduji nejnudnější film roku. Ale v půlce se něco změnilo a začalo mě to docela bavit a pochopil jsem smysl filmu. Jen nám je podán trošku jinak, než jsme zvyklý. Určitě mě potěšila Olivia Wilde, která se mi tady líbila opravdu hodně a dá se říct, že film hodně stojí na ní. Anna Kendrick taky fajn, ale její postava značně nevyužita. Hold není to sice žádný zázrak, ale ke konci Vám film dokáže vytvořit úsměv na tváři stejně jako herecké dvojici. 6/10.

Přepadení 13. okrsku (1976)

Na můj vkus až moc nelogické a to už jec o říct, když to začnu řešit i já. Gang je prostě zlý a zabíjí úplně všechny. Dokonce i malé holčičky bez důvodu a tohle já teda neberu. Jasně je to béčko, ale je to od Carpentera sakriš, mohl dát gangu něco navíc. Jediné co se mi na filmu líbilo byla hudba a pár povedených hlášek jinak velice slabé. 3/10.

Mafiánovi (2013)

SPOILERS :-) Z tohoto snímku si budu určitě pamatovat skvělý odkaz na Godfellas a skvělou Diannu Agronn, krerá pro mě byla větší hvězdou, než samotný král R. De Niro. Jinak film je prostě jen příjemná oddychovka na jedno shlédnutí. 6/10.

The Battery (2012)

Určitě né film pro každého. Ten kdo čeká zástupy zombie kterým budou padat hlavy, tak bude velice zklamán. Tahle nezávislárna si vystačí ze skvělým soundtrackem, skvělou hereckou dvojící a jednou velice úchylnou scénou. Dá se říct, že tento snímek nám ukázuje postapokaliptický svět reálnějš, než v ostatních snímcích s touto tématikou. Aspoň na mě to tak působilo. 8/10.

Nezapomeň na lásku (2013) (TV film)

Příjemný romatický film z produkce Hallmarku. Děj není sice moc originální a připomene určitě 50 First Dates, ale na rozdíl od něj v tomto snímku hrajeme na přeci jen na vážnější notu. Chemie mezi Alexis a Zacharym funguje skvěle a já jsem velice rád, že jsem mohl strávit večer v této společnosti. 7/10. P.s. Snad každý si musí vzpomenout na poslední díl Chucka yeah, yeah...

Thor: Temný svět (2013)

První Thor byl pro mě obrovským překvapením a ze všech Avengerů jsem si ho oblíbil nejvíc. Druhý díl je opět skvělý, svět Asgardu je prostě pastva pro oči a tak trošku připomíná středozem. Akci střídá vtip, ale najdou se i smutnější okamžiky na které u marvelu nejsme moc zvyklý. A myslím si, že je škoda, že Marvel nedokáže být temný ještě více podle mého by mu to prospělo. Největším hláškařem je určitě Loki a zároveň i nejlepší postavou filmu. Osobně jsem ho neměl rád až do teď, je opravdu skvělý. Fanoušky Doctora potěší Christopher Eccleston kterému role záporaka opravdu sedla. Sice dávám pět hvězd, ale je to spíš 4,5. Pár bodů musím strhnout za přechody z vážnějších událostí na vtipné a za trošku vlažnější finále. 8,5/10 - 25.11 - Kino

Chuckyho kletba (2013)

Chucky se vrátil a přivedl sebou skvělou atmosféru let, kdy se na horory koukalo nejlépe, tedy let osmdesátých. A pro mě je tento díl uprímně velikým překvapením na to, že se jedná o pouhý videofilm. Herci bych řekl, že jsou vedlejší a jestli Vás mají štvát, tak se jim to zaručeně povede a přejete jim krutou smrt roztomilou panenkou, která přesvědčí, že ze své kreativnosti neztratila vůbec nic. Určitě potěší scény titulkové scény, takže nevypínat. Jsem sice spokojen, ale přece jen na čtyři hvězdy to nevidim k těm mi tam ještě něco chybělo. Silná trojka. 6,5/10.