Bez jištění na El Capitan (2018)

Špičkově natočený dokument o člověku kterému je jedno jestli se zabije, pro něj existuje jenom lezení a víc ho nezajímá. Jeho přítelkyně mi přišla dost naivní, a osobně mi lezla na nervy. Připadá mi, že se chce svést na jeho úspěchu. No nicméně, Alex má charisma, je to vynikajícně natočeno a pro člověka jako já, co nemá rád výšky, je to výborný dobrodružství. Chvílemi sem se musel dívat pod sebe jestli fakt sedím na gauči a ne někde na skále. Dokonce sem i myslel že se místama pobliju ale nakonec jsme to s Alexem vylezli. Já s lahváčem v ruce a Alex s magnesiem na rukách a v pytli. *****

Nelidské zdroje (2020) (seriál)

Tohle bylo ale ***** VELKÝ překvapení! Cantona hraje fantasticky jako kdysi dávno za Manchester. K tomu výborný příběh a celkově si to hezky sedlo. Nejde dát méně než *****

Mandalorian (2019) (seriál)

Nejlepší seriál ze světa SW. Absolutní pecka která pravděpodobně nebude překonána. První 2. série naprosto parádní a už se nemůžu dočkat dalších dílů. This is the way.

Magická hlubina (1988)

Velice zajímavý film. Jednoznačně to nejlepší o potápění co kdy bylo natočeno, ÚŽASNÁ ATMOSFÉRA, SUPER HUDBA, VYNIKAJÍCÍ HERECKÉ VÝKONY! P.S.: Shlédnuta LEPŠÍ Francouzká verze.

Křídla Vánoc (2013)

Od filmu jsem nečekal nic a neuvěřitelně mě překvapil. VYNIKAJÍCÍ KRAJČO!

Kon-Tiki (2012)

Úžasný film, klidně bych ho natáhl na 3 hodiny. Teď mám chuť jít sestavit vor a někam vyrazit.

Leviathan (1989)

63%? Nechápu. Vynikající mix filmů Věc a Vetřelec. 100%!

Valkýra (2008)

Pro mě velké překvapení, vynikající film.