Obecná škola (1991)

"Jmenuji se...Igor Hnízdo!" KULT 100%

Jízda (1994)

Film by se dal rozdělit na dvě části přičemž jedna je o ničem a druhá o hovně. ALE, film je naprostá pohoda, prostě dva sympatický týpci si koupějí auto, uříznou mu střechu, jezdějí po okresních cestách a nic neřeší, do toho hraje fantastická skladba od Buty "Mám jednu ruku dlouhou" potom potkají holku kterou chtějí ojet. (Geislerovou nesnášim) Vykradou banku, benzínku a v podstatě se nic neděje. Nádherné záběry české krajiny to ale vynahradí, scénář je taky dobrej "Kolik máte?" "Osm" "Čeho osm?" "Tisíc" "Ty vole já snad začnu dělat pro armádu spásy". Závěr jsem taky nečekal a film mě hodně překvapil. Svěrák dokázal natočit za málo peněz vynikající film a nedivím se že měl úspěch, navíc pokud se vysílal v létě. 100% Videoklip k Filmu

Mechanik (2004)

Ultimátní BALE!

Kutil Tim (1991) (seriál)

Geniální seriál.

Planeta opic (1968)

Vynikající sci-fi. Nejlepší z celé série.

JCVD (2008)

Je to Zábavné, je to vtipné, je to pravdivé, je to realistické, je to smutné, co je to? JCVD. Pro mě osobně nejlepší film Jean-Claude Van Damma, 100%.

Blbý a blbější (1994)

Naprosto masakrální komedie u které brečim smíchem vždy když jí vidim. Neuvěřitelnej Carrey a Daniels. P.S: I když s Danielsem mám problém, od tohoto filmu ho mám pořád za idiota takže v některejh vážnejch rolích ho nemůžu vystát. :-( :D

Tmavomodrý svět (2001)

Daleko lepší film než ubohej Pearl Harbour. Navíc je to o českejch pilotech a je to dobře natočený. 100% BTW: Vynikající Ondřej Vetchý. Video z filmu