Transformers: Pomsta poražených (2009) odpad!

Takže nejprve bych rád napsal že jsem se na Transformers 2 netěšil ale říkal jsem si že Bay by mohl překvapit a neudělat úplně debilní film. To se nepovedlo a Bay vytvořil ještě větší sračku než jednička. Naprosto kreténské dialogy které patrně psal někdo z jedličkárny (ostatně jako scénář k jedničce) , patos ve filmu je k zblití, hudba totálně nevýrazná, céčkoví herci a v neposlední řadě naprosto idiotská režie. Mohl bych tomu dát hvězdu za efekty ale nedám protože je to tak tak trapné že to prostě nejde. Pokud se chce někdy Bay stát mistrem akčních filmů tak potřebuje minimálně 3 věci, Kvalitní herce, Scénář a Hudbu jako měl třeba ve skále, pokud toto nemá tak bude patrně točit sračky typu Transformers 96: Finální Mise nebo co já vím. ODPAD!

Ultraviolet (2006) odpad!

Milla Jovovich potvrdila o jak podprůměrnou herečku se jedná. Scénář snad psal Uwe Boll. Naprostá píčovina a divím se že to není v nejhorších filmech.

Už jsme tam? (2005) odpad!

Naprosto neuvěřitelná sračka s nesympatickejma, vyloženě až hnusnejma dětma. Nechápu jak jsem se na to mohl vydržet oukat do konce, ODPAD!

Gympl (2007) odpad!

Tady na to jsem se díval s přítelkyní, bohužel totální ztráta času a těch 61% nechápu.

Tele Tele (2000) (pořad) odpad!

Toto hovno má 50%? 50% za co?! Naprosto primitivní pořad s hereckejma nulama.

Kalendář Míši a Ríši (2008) (pořad) odpad!

Je až s podivem kolik se lidí se na to denně kouká,. Neuvěřitelná sračka!