• Romantický

Halimina cesta (2012)

Po dokoukání jsem měla silnou depresivní pachuť, protože to bylo tak syrový, bolestivý a podání herců tak uvěřitelný, že jsem si tento příběh podle skutečnosti dokázala živě představit. Největší neštěstí je přijít o dítě, a takovýmto způsobem.. nenacházim slova.

twenty one pilots - Ride (2015) (hudební videoklip)

Pro mě textově naprosto srdcová záležitost. Jednoduše po prvním poslechu jasný top. Poslouchám několik měsíců skoro denně.

Občan X (1995) (TV film)

"Proč? Může jít o gang. Náš systém je bezchybný, vrazi zde neexistují. Prověřil bych všechny gaye.. " uff to je vážně neuvěřitelné. Jak kvůli aroganci a nepřijetí skutečnosti, umírali další oběti. Celá sebranka z kanceláře od kulatého stolu mě bavila i deptala. Když se zaměřím na scénář filmu, tak je vážně skvělý. Ukázka průběhu případu, co nejvíce podle skutečnosti. Pro mě jeden z nejlepších filmů o skutečném sériovém vrahovi.

Cizinka (2014) (seriál)

Po zhlédnutí první série mohu ohodnotit toto velkolepé dílo. Mám ráda historii, a ještě víc mě těší, když někdo schopný se ujme takovéhle výzvy a udělá s ní něco neuvěřitelně uvěřitelného. Magie i cizinka Claire mě naprosto omráčily, a způsob jakým je seriál natočen vás dokáže jednoduše pohltit. Po rozhodnutí sledovat tento seriál jsem naprosto netušila, jak budu silně sžita s hlavní hrdinkou, a jak budu pociťovat všechny křivdy, bolesti a stesk, který zažívá.

Věřte nevěřte (1997) (seriál)

Nikdy nezapomenu, kdy jsem viděla seriál poprvé - bylo mi sedm a další díl jsem si pustila až v šestnácti. A zkoukla jsem rovnou skoro všechny díly v kuse.. není od věci udělat si takový celodenní tajemný oddychový dýchánek. Byl to den, kdy mi Jonathan Frakes přišel jako jeden z nejděsivějších moderátorů vůbec. Jeho navození atmosféry hned prvním slovem je nezapomenutelné.

American Horror Story - Asylum (2012) (série)

"Just remember, if you look in the face of evil, evil's gonna look right back at you." - sister Jude

Labyrint (2015) (seriál)

Jiří Strach mě již minulými mysteriózními počiny přesvědčoval, jak velmi je schopný natočit něco nezvyklého na poměry české krimi. Labyrint je pro mě třešničkou na dortu. Těším se na plánované pokračování.

Má mě rád, nemá mě rád (2010)

Něco tak milého a svěžího jsem dlouho neviděla. Tak skutečné a přirozené, pro mě bez chybičky.

Velký Gatsby (2013)

Nevím proč, ale cítím z Gatsbyho takové zvláštní kouzlo, které u jiných filmů nenacházím. Možná je to stylem vyprávění příběhu, možná je to volnomyšlenkářskou dobou dvacátých let, anebo je to samotným Leonardem, kterému Gatsby neskutečně sekne.