Vzpomínky na lásku (2004)

Tento film je mojim prvým kórejským filmom, a zároveň sa stal jedným z najobľúbenejších filmov môjho života... absolútna dokonalosť

Coco (2017)

Nemôžem uveriť tomu čo som prave videl Coco v španielskom dabingu❤♥❤♥❤ moje crdce horí a chcem sa mi hrať na gitare krásnejšiu rozprávku už v živote neuvidím 😂😭😭😭😭

Dlouhá cesta (2002)

Jeden z mnoha filmov môjho detstva ktorý si vždy rád pozriem znovu

The Punisher (2017) (seriál)

No pozrite Punisher ani nepotreboval poriadny celovečerák stačil iba dobrý Kasting a výborný scenár a hneď rozbil všetky ostatné komiksové seriáli.

Tiché místo (2018)

Po dlhej dobe konečne horor i keď viac menej sci-fi ktorý ma chytil od začiatku až do konca. Kasting zapadol do scenára a prepracovaného prostredia takže dúfam v nejaké pokračovanie.

Půlnoční láska (2018)

Na film som narazil čisto náhodne no neľutujem. Je to môj prvý film s Bellou Thorne a zatial prijemné prekvapenie Mal by som prestať pozerať takéto filmy...alebo aj nie

Určitě, možná (2008)

Já byť Will hneď si vyberiem April,roztomilo strelená a strelene krásna... ale to je mimo tému. Herecké obsadenie perfektné,dejovo zaujímavé ikeď na môj vkus príliš veľa politiky,ale to na mojom hodnotení nič nemení.

I dva jsou rodina (2016)

Tak toto by som neprial ani najhoršiemu nepriateľovi,nie to dieťa...ale taký osud. Najlepší Omarov film po (Nedotknuteľn),pre mňa najlepší dramakomedik. A malá Gloria? tak o tú sa báť nemusíte ak bude takto pokračovať čaká ju skvelá budúcnost.

Zlodějka knih (2013)

Absolútne nesúhlasím s niektorími hodnoteniami a komentármi...človek ktorý sem napíše že film je odpad, nepodarený alebo hlúpy musí byť citovo absolútne vyprahnutý.Je to jeden z mala filmov popisujúcich pocity a myslenie Nemcov (najme tých najmenšich) žijúcich pod vládou tretej ríše.Film je podľa mňa veľmi pekne univerzálne spracovaný pre dospelých ale aj pre mládež na pochopenie že nie každý Nemec bol nacista a že vojna je vždy peklo pretože nezáleží na ktorej strane stojíte ... Lucile bola úžasná kiež by som raz mal takú dcéru.

Logan: Wolverine (2017)

Tak a Wolverine to má za sebou... ale nechal nám tu roztomilú no zato krvilačnú dcéru ktorá bola v niektorých prípadoch lepšia ako Logan v najlepšej forme. Perfektné