Terapie láskou (2012)

Skvelý scenár i herecké obsadenie. Osobne mám veľmi rád filmy s Cooperom a považujem ho za jedného z najlepších hercov súčasnosti o čom svedčí aj úspešnosť jeho filmov. Jenifer Lawrence táto rola dokonale sadla a určite si pozriem viac jej filmov.

Mrtvá nevěsta Tima Burtona (2005)

Všetko čo treba k tomuto filmu povedať je Burton. Depresivno smutno veselé je to čo všetci milujeme a od streleného génia Burtona očakávame.

Střihoruký Edward (1990)

Geniálne, milujem tento film ako všetko od Burtona. Niečo tak veselo-depresívne nikto iní nedokáže dúfam v čo najviac DeppBurton filmov.

Dallas 63 (2016) (seriál)

Úžasné... jeden z najlepších seriálov čo som kedy videl. Perfektný (James Franco) neskutočná (Sarah Gadon) kopec easter eggov a vpliv Kinga na serial sa vyplatili. Pevne dúfam v druhú seriu ktorá je vraj možná **** +* za znelku.

LokalFilmis (2015)

Bohu žiaľ... Ako fanúšik Lokal TV cakajúci 2 roky na tento film som zažil sklamanie ako už dávno nie. * za prvých 5 minút s pištom a čekyho hláškami.

Sinister (2012)

Jednoznačne najlepší horor posledných pár rokov, v dobe veľmi lacných a priehľadných hororov tento film jednoducho vyniknúť musí, s hereckými výkonmi to už také slávne nieje no v priebehu deja sa to stratí. Doposiaľ najvydarenejší film od Blum House productions i keď druhá čast im už veľmi nevyšla.

Marťan (2015)

Ridley Scott sa opäť predviedol. Odvaha obsadiť do hlavnej úlohy Matta Damona po filme interstellar, no ukázalo sa to ako výborný krok. Minimálne nomináciu na oscara si zaslúžil. Príbehovo a vizuálne nemám čo vytknúť, oceňujem spoluprácu s NASA vďaka ktorej je vo filme minimum chýb.

Forrest Gump (1994)

Veľkolepí film v ktorom sa nájde každý radosť,strach,úspech aj pád a rôzne príbehy rôznych ľudí. Jednoznačne životný herecký výkon Toma Hanksa ktorý mu môže závidieť každý herec. Geniálne zrežírované a ozvučené, kto Foresta Gumpa nevidel nemôže vedieť čo je to dokonalý film.

Poslední samuraj (2003)

Veľmi podarený kúsok s výborným hereckým obsadením (doposiaľ najlepší film Kena Wanatabeho) v roli Nathana Algrena si už nikoho iného ako Toma Cruisa predstaviť neviem. Film diváka zaujme v prvom rade neuveriteľným príbehom no aj prostredím v ktorom sa odohráva.

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Rozhodne jeden z najlepších filmových zážitkov roku 2015 ,plynulý dej bez odbočovania a zbytočných rečí musí oceniť každý divák . Čo sa týka vizuálnych efektov čakal som niečo výnimočné no nie niečo tak jedinečné. Vďaka hudbe a hereckému obsadeniu film zaujme každého diváka či už fanúšíka Sci-Fi alebo nie. Myslím že George Miller jednoznačné nezklamal a prípadného oscara si určite zaslúži.