A teď něco úplně jiného (1971)

První Monty Python, kterého jsem viděl. Skvělá zábava. Od teď už vím jak dobré je nebýt viděn.

Sběrné surovosti (1965)

Začátek je úplně skvělý, dynamický až trochu nepřehledný, což dodává takové tajemno co se asi stane příště. Pak se to absolutně uklidní a pak až poslední minuta se tak trochu zase zvedá.

Temný rytíř (2008)

Osobně Batmana a tady ty comicsy nemám moc rád, ale jak říká GEMINI - TOHLE NENÍ COMICS. Atmosféra Jokerova zla, chaosu, morální testů (lodí) na mě v podstatě vytekla z "plátna" (sledoval jsem to bohužel na počítači, protože do kina jsem nešel se slovy: "To bude zase nějákej blbej akční Batman.") Prostě skvělá práce režiséra Nolana a brilantní herecký výkon Heatha Ledgera mluví za vše.

Letečtí stíhači v boji (2006) (seriál)

Skvělá grafika (i když při průletu F-4 a Migu 21 těsně za sebou se mi nezdál komentář: "je už pouhých 1400 m za Migem" odpovídající grafice), dobře navržené jednotné schéma soubojů atd... Bohužel silně proamerické, také opakování záběrů a navíc je to v podstatě osalva války v jistém úhlu pohledu. (hodnoceno po prvním díle)

Letecké katastrofy (2003) (seriál)

Scéna, kde pilot visí ve vzduchu s nohami zaháknutými o knipl, je jedna nejnechutnějších, které jsem kdy viděl.

Etiketa (2004) (seriál)

Od premiéry seriálu vím, že vrchní knoflíček má být vždy zapnutý.

Na cestě (2006) (seriál)

Díly ve školním roce nestíhám, ale na prázdninové dílý "po česku" si čas udělám. Příjemné, informativní, věcné.

Kobra 11 (1996) (seriál)

Souhlasím s tím, co napsal Matty a Woody. Jen bych přidal, že každá epizoda končí nějáký víceméně suchým vtípkem. Tím že je každý díl úplně stejný se vytváří pocit, že je to parodie na sebe sama. Když se na to člověk dívá jako na komedii, tak je velmi povedené.