Česká soda (1993) (seriál)

No to sou prostě giganti! :D

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Bezkonkurenční řezničina, která nemá obdoby. Škoda jen že to neni aspoň o 10 minut delší, ale jinak to nemá chybu. Závěrečná bitka je totální peklo s třešničkou na dortu v podobě lodi, která je rozstřílena uplně na sračku. Takhle má vypadat správný akčňák!

Mlha (1980)

Ranní procházka mlhou na bus už nikdy nebude jako dřív... :). a naprosto souhlasim s Legasem

Saw: Hra o přežití (2004)

Výbornej nápad, ale to je všechno. Už jen představa utrpení hlavních hrdinů je sice sama o sobě hodně trýznivá a uvěřitelná, ale to by se muselo dát věřit i zbytku toho co se ve filmu děje. Jenže ten zbytek je prostě kravina i když to vypadá na první pohled kdoví jak promyšleně a desetkrát opakovaný scény kdy jeden moh druhýho klidně oddělat, ale on mu stejně utek a pak se role obrátila, to už bylo MAXIMÁLNĚ trapný! No a ten konec byl sice šokující, ale nijak ten film nevylepšil. Nudil sem se u toho a byla to prostě sračka. konec

Rocky IV (1985)

O tomhle filmu bych toho mohl psát celý hodiny a stejně by to bylo málo oproti tomu co se v něm všechno odehrálo. Tak to shrnu jenom tim, že sem si z něj odnesl jeden z největších zážitků v životě a vždycky si budu pamatovat: Ivane, bij!!!

Všechny moje lásky (2000)

Hodně dobrá komedie se skvělými hereckými výkony a spoustou hudby. A scéna s Timem Robbinsem v obchodě s deskama a její alternativní konce je dokonalá! Válel jsem se smíchy po zemi

Rudá Sonja (1985)

Jedna hvězda za Arnieho a druhá za hudbu, které mohlo být více, ale scénář byl tak stupidní že si se dvěma skladbami vystačil.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Jeden z nejlepších filmů co sem kdy viděl, to je bez debat, ale Kukaččí hnízdo se mi přece jen líbilo o maličko víc

Ulice (2005) (seriál) odpad!

Jenom jedna věc je horší než nudnej, debilní seriál. A to NEKONEČNEJ nudnej, debilní seriál

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Dokonalá sci-fi komedie, nikdy by mě nenapadlo, že se z červích děr, superpočítačů, emzáků a všeho co se pohybuje vesmírem dá udělat taková sranda. Jo a: Kečup? K humrovi byste chtěl...