ratchet

ratchet

Martin Straka

okres Plzeň

3 body

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Transformers: Zánik (2014)

  Tak tohle jsem od Baye nečekal. Nadupaný film s pěkným příběhem, doprovázený libovou akcí a vtipem. V kině jsem skoro nedýchal, jak to bylo dobré. Po skončení filmu jsem si řekl, že tohle musím vidět ještě jednou. Opět výborná kamera, hudba a animace. Do hlavní role se Mark Wahlberg opravdu hodí. Zatím nejlepší Transformers.

 • poster

  Transformers: Poslední rytíř (2017)

  ,,ABY MŮJ SVĚT PŘEŽIL, MUSÍ TEN VÁŠ ZEMŘÍT." Michael Bay nám opět naservíroval velkolepou podívanou. Délka filmu byla tak akorát. Začáteční bitva krále Artuše proti barbarům byla fascinující, ale tuto atmosféru mi zkazil nalitej Merlin. Bohužel i v tomto filmu je pár zbytečných postav, bez kterých by se celý příběh klidně obešel. Na druhou stranu se mi velmi líbily herecké výkony Marka Wahlberga a Anthonyho Hopkinse. Robot Cogman byl parádní a Zbyšek Horák ho nadaboval perfektně. Ostatně celý film pozvedá skvělý dabing. Na filmu se mi nejvíc líbila akce, špičková animace, kamera, vynikající hudba a opět hlášky. Poslední hodina filmu byla kulervoucí, při které jsem ztuhl napětím. Musím proto dát 5 hvězdiček, protože to nejde jinak. Michael Bay si nechal to nejlepší na konec. Poslední rytíř je podle mě nejlepším dílem z této ságy.

 • poster

  Jurský svět: Zánik říše (2018)

  ,,ZÁCHRANNÁ OPERACE , CO BY SE MOHLO POKAZIT?" Jurský svět: Zánik říše je strhujícím pokračováním plným akce a napětí. Dvě hodiny filmu uběhly jako voda, vůbec jsem se nenudil, film mě nenechal vydechnout. Velmi se mi líbily speciální efekty hlavně ve scénách, kdy hlavní hrdinové byli na ostrově Isla Nublar. Na scéně se objevil nový geneticky upravený dinosaurus , který byl více vylepšený než Indominus Rex. Z lidských záporáků byl naprosto vynikající Lockwoodův asistent Elijah Mills, který chtěl dinosaury z ostrova získat a prodat je. Takhle by měl vypadat záporák, zpočátku fajn chlap a potom slizkej parchant. Myslím si, že Jurský svět: Zánik říše je opravdu skvělý film a doufám, že i třetí díl se povede stejně dobře jako tento.

 • poster

  Jurský svět (2015)

  ,,JE TO VĚTŠÍ NEŽ T-REX". Vůbec jsem nečekal, že film bude tak akční, brutální a vtipný. Colin Trevorrow natočil velkolepou podívanou. Chris Pratt se mi v hlavní roli velmi líbil. Také se mi líbilo, že filmaři vytvořili nový příběh. Tento film je fakt boží!

 • poster

  Jurský park (1993)

 • poster

  Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

 • poster

  Indiana Jones a Poslední křížová výprava (1989)

 • poster

  Avengers: Endgame (2019)

 • poster

  Avengers: Infinity War (2018)

 • poster

  Strážci Galaxie (2014)