Závod s časem (2013)

Blbost jak mraky a nebýt toho dlouhého kontinuálního záběru na konci, tak bych tomu dal * pouze jednu.

Collapse (2009)

Než jako dokument o určitém problému mi to přišlo jako agitka o tom jak je ten borec dobrej, a že by mu měl někdo poslat prachy na činži. Díky čemuž jsem na konci aspoň pochopil, proč tento dokument vlastně vznikl. Pár myšlenek zde sice stojí za zamyšlení, ale místo aby byli kriticky rozebrány do detailu, tak se tu motá páté přes deváté. Osobně si myslím, že v době kdy skutečně ropa dojde, to až takový problém nebude, protože za ty desítky let na to budeme připraveni. Když se podíváte, jak si lidé před 50 lety představovali dnešek, tak se musíte smát, a stejné by to bylo, kdyby si teď někdo představil rok 2060. Komentář s kterým souhlasím - od uživatele bakeero.

Útěk z MS-1 (2012)

Občas trochu dementní, ale Pearcovy hlášky to zachraňují. 69%

Paralelní světy (2012)

Takhle to zkazit! Velmi zajímavý nápad pro... sci-fi nebo fantasy? Jako by se tady někdo nemohl rozhodnout. Výsledná kombinace vůbec nedávala smysl. A ani po příběhové stránce to nebylo lepší. Furt je někdo honí, jen aby je pak okamžitě pustil. Wtf? A ten konec už mě téměř deprimoval. Aspoň ta panoramata vypadala někdy k světu (nebo k světům :-)). Na druhou stranu některé záběry byly hodně odbyté. Nakonec však dám 3* aspoň za snahu, za výjimečnost a za to, že když jsem pak šel do kuchyně tak jsem furt musel přemýšlet, jestli mi neuletí nádobí ke stropu :-) 69%

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Velmi příjemné překvapení. Nejvíc se mi líbila scéna před koncem na zahradě, kde se všichni potkali :-) 80%

Na vlásku (2010)

Můj pocit po shlédnutí této pohádky byl tak skvělý, že bych nejraději snížil hodnocení všem mnou před tím hodnocených filmů o jednu *. Nebo alespoň těm animovaným. A to opravdu nemám rád muzikály, ale tady to bylo tak decentní, že mi to ani nevadilo. Jednoduše naprosto dokonalá pohádka, které snad ani nemám co vyčíst. Rapunzel byla naprosto okouzlující, "žába" roztomilá, kůň vtipný a zajíc opravdu "strašidelný" :-D 97%

Haló, tady Indie (2010) (seriál)

Myslím, že tento seriál je vtipný hlavně pro ty, kteří s Indy pracují. A i když s nimi v práci přicházím do styku jen okrajově, i tak vím, že opravdu platí, že jejich "ano" neznamená "ano", ale spíš "možná", "uvidím" nebo tak něco :-)

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Už nevím od kolikáté, ale od některé série to začalo jít s kvalitou od desíti k pěti. Momentální 8. série je už naprosto trapná a o ničem. Snížil jsem hodnocení z pěti na čtyři hvězdičky, a pokud se to nezlepší tak budu muset snížit o další hvězdičku.

Veřejní nepřátelé (2009)

I přes to, že se nakonec přikláním ke 4 hvězdičkám, tak jsem od tohoto filmu čekal rozhodně víc. Nuuuuuuuuuuda s přestřelenou stopáží a otřesným levným televizním vzhledem. I tak to je však zajímavý příběh a některé scény jsou fakt dobré (les, návštěva policejní stanice ad.). 70%