Temný obraz (2006)

Veľmi zaujímavé spracovanie Dicka. Poviedku som čítal. Film som videl. Ani jedno ani druhé som nepochopil celé.:)

Sexy párty (2002)

Priemerná teenagerská komédia s malým množstvom podarených vtipov a s takým klišovitým dejom až je to trápne. Film zachraňuje hlavne Reynolds a jeho dvaja kamoši. A Tara Reid. Dokázala, že herečka nie je. Tak monotónny výkon som ešte nevidel. Hrozné.

Osvícení (1980)

Päť hviezdičiek za Nicholsona.

Králové ro(c)ku (2006)

Slušná komédia, v ktorej vynikajú hlavne pesničky, na čele s poslednou v podaní samotného Satana. Pecka:D

Let's Dance (2006)

Celkom slušný tanečný film, ktorý ale prináša taký predvídateľný dej, až sa človeku krúti hlava.:)

Věc (1982)

Kultový film s najlepšou atmosférou akú len horor môže navodiť. Vynikajúci námet s podarenými vizuálnymi i zvukovými efektami. Skvleý Kurt Russel, minimalistický Ennio Morricone a John Carpenter na vrchole. A hoci nemám rád podobné závery, tu je na správnom mieste.

Království ohně (2002)

Škoda nevyužitého potenciálu. Jedna hviezdička za vyholeného McConaugheyho. Je proste cool.

Šifra mistra Leonarda (2006)

Škoda, škoda. Takto to dopadne, keď sa sfilmuje kniha, ktorej zápletka je postavená na dialógoch a obsiahlom vysvetľovaní. Potom sa popália aj také esá aké sa stretli pri tomto filme. Až na Hansa Zimmera:)