• Romantický

Důvěrný nepřítel (2018)

Myslím, že kdyby za filmem stála známější jména, ne ta z české kotliny a slovenských hor, tak by byl přijat mnohem lépe a neříkalo by se: "Na české poměry dobrý film." To si nezaslouží. Technologii, kterou dům vládne, dávno známe z jiných filmů a seriálů, tak proč čemukoli z toho nevěřit? Díry ve scénáři nevidím, takhle se prostě někteří muži chovají. Považují ženy za hormony ovládané bytosti, které je potřeba jen uchlácholit jakýmikoliv sliby typu jó, jasně, řeší se to, aby daly pokoj a nechaly je v klidu pracovat. Za mě skvělá Gabriela Marcinková.

Princ Krasoň (2018)

Takovéhle projekty je třeba podporovat. Líbil se mi příběh — jednoduchý, ale ne moc, líbily se mi postavy — žádné přehnané množství, líbilo se mi zpracování a nejvíc se mi líbila hudba. Zapíšu si to do seznamu pohádek, na které se ráda podívám v období nepohody.

Já, knedlíček (2018)

Nápadité a dobře zahrané. Doporučuju speciálně pro dívky a ženy při těle — chytnete takové sebevědomí, že ty hubený jen scvaknou podpatky, protože hezky se obléknout, nalíčit a šmrncovně se hýbat není tak těžké, že? ☺☺☺

Vánoce podruhé (2014) (TV film)

Dialogy možná na papíře vypadaly dobře, úplně vidím, jak je tam scénárista s nadšením pere, ale v reálu se jaksi nevyvedly. Navíc herci se k sobě jako tým vůbec nehodili. Takže jedna hvězda z milosti, že jsou ty Vánoce, kdy člověk snese kdejakou slátaninu.

Another Time (2018)

Nedotažené v každém směru. Jedno plus — není to nudné. Druhé plus — hezcí herci.

V pasti (2018)

Ani jsem nedutala. Určitě doporučuju! A taky doporučuju běh poslepu lesem se dvěma dětmi v náručí... a dejte pozor, ať se nepřerazíte o všechny ty obrovské stromy a na konci si nezlomíte ruce po pádu na schodech.

Bezmocná (1995)

Vlastně je to Pravá blondýnka bez rivality, bez podrazů. Barvy, nakupování, romantika a hlavně kecy, kecy, kecy. U mě dobrý.

Kruh (2015)

Herci neherci, spousta ošklivých lidí - jako fakt ošklivých, až jsem se divila, kde jich tolik sehnali... hnusné lokace, příběh, co jich je dvanáct do tuctu, stopáž za hranicí únosnosti. Pár triků. Jedno plus - mluví se tam švédsky.

Všemocný (2011)

Výborný Bradley Cooper. Kamera při průletech městem na zvracení, pozor na to!

Fenomén (1996)

Romantika, přátelství, rodinné hodnoty, to vše je namícháno s vkusem a předvedeno sympatickými herci, kterým se dá věřit každé slovo.