• Romantický

Mauglí - příběh džungle (2018)

Za mě nic moc. Mauglí byl v pohodě, zahraný velmi dobře, ale zvířata byla dost hrozná. Kromě Kaa a slonů nestála za nic. Myslím vzhledově. Charakter jim herci dali dobrý. Škoda ušlé příležitosti.

Vánoční kronika (2018)

Vánoce jsou zachráněné, války nehrozí, což je naprosto zásadní. Děti jsou sympatické a Santa? Santa je naprosto úžasný, zvlášť když se rozhodne zvednout vánoční náladu svým zpěvem.

Kšeft za všechny prachy (1988)

Taková veselá taškařice. Konverzačka hodící se spíš na divadelní prkna než do filmu.

Den co den (2018)

Morální aspekt osidlování mě zaujal a navíc se mi líbil příběh i herci, film si jistě někdy zopakuju.

Rampage Ničitelé (2018)

Akce celkem dle očekávání. Jednoduché dialogy s občasnou hláškou, ale co, chlapi u nás v hospodě taky maj takhle blbý kecy a nikdo je za to neplísní... ☺

Sbal prachy a vypadni (1998)

Nějak jsem se nebavila. Zpočátku moc ukecané a dlouho se nic nedělo, později moc ukecané a dělo se všechno najednou... tak nevím... možná byl prostě špatný den. Bitvy okej, herci okej,.. no, ještě na to někdy kouknu.

Strážce návěstí (1976) (TV film)

Viděla jsem to jako malá a tak šíleně jsem se bála, že se na to už asi nikdy nepodívám.

Akta X - Film (1998)

Tenkrát se mi to fakt líbilo, z nostalgie dávám 4*.

Akta X: Chci uvěřit (2008)

Spíš by se to mělo jmenovat Poslední případ Muldera a Scullyové, protože s Akty X to má pramálo společného. Vtipné bylo, jak agentka FBI zastavila Muldera při vstupu do budovy, jako že tady je to jen pro profíky, oni si to už převezmou... ha ha. Ty rodinné historky M+S jsou trochu otravné, přestože o jejich minulosti nic nevíme, tak o ní pořád v náznacích mluví. Jako proč? Děj to neposouvá ani neozvláštňuje. Příjemný byl dvouminutový návrat Skinnera, ale na Akta X to fakt nestačilo.

Místokrálův palác (2017)

Výprava skvělá, hudba velmi dobrá, herci fajn. Tak co mi na tom vadilo? Asi ta romantická linka. Že byla příliš utahaná, nikam děj neposouvala. Celý film působil poněkud chladně, nedokázala jsem se s kýmkoliv ztotožnit, jen mě tak průběžně většina lidí štvala. Což je asi dobrý výsledek — probudilo to nějaké emoce.