• Romantický

Jackie (2016)

Nic moc film, přitom se všichni snažili, aby to vyšlo, slzy jim z očí padaly v těch správných chvílích, nebylo to přepjaté, jen to bylo tak trochu nanicovaté.

Chromofobie (2005)

Zpočátku velmi dobře vystavěný film, pak, jak ubíhal čas, je to trochu nudnější a čím dál stejnější, pak přijde rána z nebe a namísto hop je tu trop a velmi rychlý konec, který jakoby má vše napravit, ale pořád chybí snad závěr nebo dovětek nebo něco. Jakoby se tvůrcům už nechtělo pokračovat a ztratili o příběh zájem.

Bílá hraběnka (2005)

Některé filmy stojí za to vidět víckrát.

Tenkrát v Kalifornii (2017)

Nemůžu si pomoct, ale mně to evokovalo Pulp Fiction, ovšem bez té hromady krve a bez tance.

Moje matka je špion! (2000) (TV film)

Pohodovka, zábavná, sem tam hláška, co stojí za to. A že herci přehrávají? No a co? A že je scénát divnej? No a co? Já se bavila ☺☺☺

Mezi světy (2018)

Nápad je to fakt dobrý, Nikolas je ujetý kamioňák, snaží se, co může, ale film prostě nemá šťávu. Závěr trochu překvapivý.

After the Ball (2015)

Překvapivě dobré, v jedné z hlavních rolí Pan Božský.

Rosamunde Pilcher - Duch z Cassley (2017) (epizoda)

Klasická Pilcherová. Primární zápletka velejednoduchá, pak se to trochu zkomplikuje, ale nemyslete, vše je jasné od první minuty. Vhodné pro chvíle, kdy nechcete přemýšlet a nemáte opravdu vůbec nic lepšího na práci. Zahrané je to dost průměrně, potěší snaha o indické reálie.

Brexit (2019) (TV film)

Hodně silné drama dává nahlédnout do nové psychologie komunikace internetového věku. Tradiční hodnoty selhávají, na rozumové důvody není čas spoléhat, neboť údajů je příliš mnoho. Zvykli jsme si řídit se zkratkovitě, intuitivně, na emocích postaveném základě, je jedno, jestli si vybíráme boty nebo dovolenou nebo školu nebo zaměstnance — pořád podléháme dobře zvoleným heslům, osloví nás dobře zacílená reklama, skvělá prezentace anebo schopnější řečník.