Něvesta (2017)

30% - komentář 20ti slovy: Natočeno "obstojně", i atmosféra ušla, ale scénař a hlavně "skokové" střihy pokazily co se dalo. Nějak jsem tomu nevěřil, dokoukáno z nutnosti.

Neznámý voják (2017)

40% - komentář 20ti slovy: Vojácí chodí po lese, občas střílejí, kopou a kecají...dokola to stejné. Čekal jsem víc. Filmařina výborná, ale bez pořádného děje.

Nikdys nebyl (2017)

45% - komentář 20ti slovy: 15 minutový krátkometrážní snímek natáhnutý na 89. Parádní Phoenix a atmosféra, ale pomalé tempo ubíjející, ikdyž jsem měl 2x rychlost přehrávání (díky tomu nedávám 30%).

Nit z přízraků (2017)

25% - komentář 20ti slovy: Chlap s debilní náladou navrhuje šaty a ženská si chce taky dupnout, tak uvaří hřiby. 2 hodiny o hovně!!! Režie a herci ušli.

Odnikud (2017)

45% - komentář 20ti slovy: Tak nějak obyčejný soudní proces, kdy spravedlnost vykoná poslušný občan. Nebylo to špatné, ale takových filmů je hromada a daleko lepších.

Ochránci (2017)

15% - komentář 20ti slovy: Cha! :D "Čtyři Fantastičtí soudruzi" Cha! :D Všechno špatně, dialogy hloupé, scénář k pláči, "záporák" k smíchu, "hrdinové" trapní a potitulková scéna wtf? :D Trpěl jsem.

O těle a duši (2017)

25% - komentář 20ti slovy: Pokud máte rádi jeleny, jatka, divné lidi, dlouhé prázdné zaběry a v každém hovně vidíte "art", tak tohle je pro Vás.

Paddington 2 (2017)

60% - komentář 20ti slovy: Kvalitně zpracované a hezká pohádka pro děti, ale mě prostě nesedí mluvící medvěd v Anglii, hledaní pokladu a všechno takové "umělé".

Padesát odstínů temnoty (2017)

80% - komentář 20ti slovy: Nebudu hrát frajera a házet špínu, líbilo se mi to. Mělo to příběh, napětí, erotiku, super soundtrack a Dakota je prostě dobrá.

Pěkně blbě (2017)

60% - komentář 20ti slovy: Takový pohodový, s lehkosti humoru odvyprávěný, životní příběh o lásce a rodinných vztazích. Kumail sympatický, Zoe škaredá a zbytek obsazení sladěný. Příjemná oddychovka.