Dokonalá loupež (2018)

70% - komentář 20ti slovy: Pořádná akce pro pořádné chlapy. Testosteron, drsné pohledy a dobře naplánovaná vloupačka, ikdyž s velkou haluzí. Vražedná byla délka a zbytečné prázdné místa. +++ SPOILER 20ti slovy: Ukrást obrněný vůz, (ne)vyloupit spořitelnu, potichu s fintou obrat centrální banku, nechat se postřílet komandem a nakonec všechny obchčije hlavní mozek akce.

Dokonalý svědek s.r.o. (2015)

75% - komentář 20ti slovy: Kevin Hart je čím dál lepší! On a jeho namixovaná partička exotů prostě válejí! Takové "neinteligentní" prdlé komedie já můžu.

Dokonalý šéf (2015)

65% - komentář 20ti slovy: Ikdyž je celý film převážně v kuchyni, tak to hezky uteklo. Někdy bych rád zkusil "mišelinské" degustační menu, místo špaget s kečupem :D

Doktor Strange (2016)

80% - komentář 20ti slovy: Čáry máry fuk, konečně něco z jiného soudku! Super sólo-marvel akce, do doby než se z ní stane přeplácaný balast = Avengers.

Dokud nás svatba nerozdělí (2017)

40% - komentář 20ti slovy: "Suchá" komedie, kde 100 minut čumíte, jak se chystá svatba...to je vše. Pár vtipných momentů bylo, ale asi jsem nebyl "svatebně" naladěn.

Domácí péče (2015)

45% - komentář 20ti slovy: No, každopádně bych tuhle práci dělat nechtěl. Film o umírání proložený "bolkovinami". Nejsem ještě tak starý, aby mi ten film přirostl k srdíčku.

Domácí vězení (2014)

40% - komentář 20ti slovy: Přidání žánru komedie byl špatný tah. Nebylo to tak vtipné a pokusy o srandu v nesprávný moment kazily celkový pocit z "hororu".

Domek z karet (2013) (seriál)

50% - komentář 20ti slovy: Zajimavé a určitě pravdivé...ale...nudné, ukecané a zákon sem, zákon tam. Každých 10 epizod je třeba přetrpět, aby 3 zbývající za něco stály.

Do neznáma (2016)

25% - komentář 20ti slovy: No jo, já mám stejně dlouho trvájící nudu v práci a kytky mi doma taky chcípají, takže jsem v tom něco našel :D

Don't Hang Up (2016)

65% - komentář 20ti slovy: Jelikož "mám rád" karmu, tak jsem "vrahovi" docela fandil a osud kluků mi byl u prdele :D Pointa dobrá a atmosféra celkem taky.