Heidi, děvčátko z hor (2015)

40% - komentář 20ti slovy: Natočeno je to sice dobře, ale já se nudil, chybělo tomu nějaké větší "dětské" dobrodružství. Příběhově za 20%, filmově za 70%.

Hele vole, kde mám káru? (2000)

70% - komentář 20ti slovy: "Jiná verze" blbýho a blbějšího..."mimozemšťani", sekta, ženoobr, pařba, jogurty, pštrosolamy, "a dál", debilní hlášky a přenášeč spojitosti. No hovadina, ale dobrá hovadina :D

Hellraiser (1987)

30% - komentář 20ti slovy: Masky jsou parádní, to se musí nechat, ale jinak nadhodnocená kravina s otázkou "proč"? Mno, ještě mě čeká 7 dílů, tak uvidím :D

Hellraiser III: Peklo na Zemi (1992)

30% - komentář 20ti slovy: Trošku "smysluplnější", ale pořád to nějak nepobírám. Připadá mi to jako slátanina náhodných scén, aby z toho bylo alespoň 80 minut.

Hellraiser II: Svázaný s peklem (1988)

15% - komentář 20ti slovy: Stejná "atmosféra" jak jednička, jenom daleko nudnější, zmateně překombinované a víc sci-fi. Nebavilo mě to a přestal jsem dávat pozor.

Hellraiser: Inferno (2000)

35% - komentář 20ti slovy: Skoro ve všech směrech mi to připomínalo hru Max Payne - schizofrenní záblesky, policajt a děcko. Už to mělo alespoň nějaký děj.

Hellraiser IV: Bloodline (1996)

30% - komentář 20ti slovy: Dějová linka z minulosti byla zajímavá, z budoucnosti nevýrazná a prostředek, opět několik dalších kravských nepříběhových zbytečností k vyplnění filmu.

Hellraiser: Návrat mrtvých (2005)

15% - komentář 20ti slovy: Totálně zbytečné "pokračování", pořád to stejné dokola. Ženská, kostka, řetězy, "noční můry", pinhead, konec. A pro změnu přidáme nějakou "sektu", no.

Hellraiser: Pekelný svět (2005)

45% - komentář 20ti slovy: Paradoxně nejhůře hodnocený díl, se mi líbil nejvíce, asi proto, že to vůbec nebyl Hellraiser, ale celkem ucházející mysteriózní film.

Hellraiser: Revelations (2011)

20% - komentář 20ti slovy: "Revelations" se to jmenuje, protože se ukáže, jaká je to celé pakárna. Něco jako rodinná telenovela s herci, kteří neumí hrát.