Bestiář (2007)

Už to tu bylo hodněkrát, jen se změnil kabát. Klasický Czechbuster :D

Boj (2007)

A já navzdory všem těm kritickým komentářům mohu v klidu říci, že se film povedl, líbil se mi a to dost. Chvílemi jsem měl dokonce pocit, že se koukám na "akčňák" ze starých dobrých časů, kdy byl na vrcholu Van Damme a podobní. Příběh byl z počátku laděn tak, jak už to bylo nejmíň u 1000 filmů (hodný polda pátrá tvrdě po stopách vraha svého kolegy....), ale postupně jsem se nestačil divit. Statham hrál rázně a parádně jako vždy, Jet Li rovněž. Akce dobrá, má to myšlenku i "šťávu".

Botched (2007)

Hehehe, to je ptákovina! Každopádně jsem se pobavil.

Captivity (2007)

Čekal jsem víc než jen klasické béčko....marně. Není třeba nijak natahovat komentář, obyčejný film na jedno shlédnutí, místy nuda. Za film 2 hvězdičky a za Elishu 1.

Cesta bojovníka (2007)

KONEČNĚ!!!!!! Konečně film, který má šťávu. Po přečtení zdejších komentářů jsem čekal nějakou kravinu, ale opak je pravdou. Jsem rád, že se po dlouhé době na svět dostal film alá Barbar Conan. ZeldaZ tu píše cosi o nestylových zbraních, tažných koních místo poníků atd - KOHO TO ZAJÍMÁ! TOHLE NENÍ DOKUMENTÁRNÍ FILM! Efekty jsou na jedničku, výkon Karla Urbana rovněž, děj je přesně podle mého gusta a souboje jsou sice trochu chaotické, ale to vůbec není na škodu, naopak nutí člověka více se soustředi a podtrhuje to zběsilost jež při boji panuje. Absolutně nechápu, jak může někdo říci, že se nudil od začátku až do konce. Opět se potvrdilo to, co v poslední době slýchávám od lidí čím dál častěji: "Ty chodíš na csfd? Tam já nechodim, je to tam samej .....". Nechci nikoho urážet, ale už je to opravdu na pováženou. Chápu, že se každému líbí něco jiného, ale hledat na každém snímku BŮH VÍ CO, nenajít a zakopat film díky svému hodnocení do hlubin zapomnění je opravdu bezva, jen tak dál. Hlavně, že jakákoli kravina natočená poslední dobou v ČR sklízí od většiny zde registrovaných obrovské ovace! Dal bych 4 hvězdičky, ale je třeba filmu trochu pomoct a doufat, že hodnocení neklesne natolik, že odradí ty, kteří jej dosud neviděli. Takže 5 hvězdiček.

Deník zabijáka (2007)

Film se tváří velice nevině, ale skrývá víc, než bych si kdy pomyslel! Dobrý humor, námět, obsazení, příběh......Musím souhlasit s dezorzem.

Desatero (2007) odpad!

Jeden z nejhorších filmů, které jsem kdy viděl! Nechápu co tím David Wain sledoval, ale film doslova plný opravdu "teplých" momentů, všudy pobíhajících nahých chlapských zadků....nic proti 4%, ale tohle je trochu moc. Bez nápadu, bez vtipu, zasmál jsem se snad jen jednou a už ani nevím čemu.

Doktor Strange (2007)

S anime od Marvelu se poslední dobou roztrhl pytel a je to dobře! Většinou se jedná o méně či více nápadité příběhy, které fanoušci komixu jistě ocení nejen na papíře, ale také v této filmové podobě. Doctor Strange patří k těm méně známým, má opravdu zajímavý příběh a dobré zpracování. Najdete v něm akci, myšlenku, poznání i poučení.

Fantastická čtyřka: Silver Surfer (2007)

Ajajajajaj. Čekal jsem rozhodně vc, ne o moc, ale přeci jen. Po většinu času snímek oplývá nudou a zase jen nudou a bohužel ani akční sekvence nejsou chytlavé. Ale Najde se pár světlých míst a je to přeci jen komixová adaptace, což je pro mě plus, dal bych tak 2.5 hvězdičky, ale přikloním se ke 3, tak hrozné to zase není.

Flash Gordon (2007) (seriál) odpad!

Ano, gratuluji tvůrci tohoto veledíla, nic horšího už jsem dlouho neviděl. Jak mohl někdo sprznit takový kultovní snímek....