Petr Pan (2003)

Nemám k tomu to filmu moc, co říct. Viděla jsem ho snad milionkrát a miluju ho nadevše. Jedná z nejlepších pohádek, co znám.

Thor: Láska jako hrom (2022)

Jako moje hodnocení je takové, že Thor se stal komedií. Je to prostě a jednoduše zábava. Těžko říct jestli to tak mělo být. Jako vždy se mi líbila hudba, kostýmy trochu zaostávají. Ale bavila jsem se...

Spider-Man: Bez domova (2021)

Po fakt dlouhé době jsem zašla do kina. Pozvání do něj jako vánoční dárek od nejlepšího přítele ještě umocnilo zážitek z tohoto filmu. Přez to nedávám 5, protože celkový konec toho, že všechny problémy se vyřeší. A všechno zase může začít od znovu. Tenhle konec mi přijde moc ohrany. Přez to musím vyzdvihnout do nebes úžasnou kameru a střih. Ty na mě udělaly velký dojem společně s hudbou. Nad propracováním smekam klobouk...

Vyměřený čas (2011)

když jsem viděla film poprvé, nevěděla jsem do čeho jdu. jako u většiny takových filmů mě překvapil. příběh mě velice příjemně překvapil, ale děj už zas tolik ne. děj ten trochu pokulhává. líbí se mi hodně tváře které se ve filmu objeví a taky prostředí ve kterém se film odehrává. kamera taky zaslouží pochválit.:D

Rallye smrti (2008)

za mě jeden z těch lepších akčních filmů. mám ho ráda. viděla jsem ho už několikrát a nikdy mě neomrzí. celkově se mi na něm nejvíce libí asi námět, příběh, kamera a hudba. hvězda filmu má u mě za svůj herecký výkon ve filmu 5 hvězdiček. přece jenom tomuto filmu něco chybí a já nevím co :D

Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny (2016)

k tomuto válečnému filmu mě přinutil můj otec. nechtěla jsem se na něj podívat. nakonec jsem byla, ale ráda, že jsem jej viděla. i když jsem hodně válečných filmů neviděla. za mě je tento nejlepší. neuvěřitelné herecké výkony a hudba, šílená kamera a dobře zpracovaný příběh. absolutně nemám co vytknout. za mě top válečný film :D

Tiché místo (2018)

vzhledem k tomu, že tohle byl jeden z mých prvních hororů tak jsem si ho užila na 100%. naprosto mě překvapilo opravdové ticho které se ve filmu vyskytuje. v dnešní době si ani člověk neuvědomí kolik hluku člověk vydává. tento film na to upozorňuje a to je velice zajímavé. nestvůry ve filmu se mi zdjí taky dobře propracované. za mě opravdu dobrý film. :D

Avengers: Endgame (2019)

Už měsíc před premiérou jsem počítala den za dnem, kdy jdu do kina. Vyhýbala jsem se sociálním sítím, abych byla překvapená. Samozřejmě, že jsem nějaký děj zaslechla, ale nemělo to nic společného s realitou. Musím říct, že tentokrát se Marvel opravdu překonal. Tento film naprosto předčil má očekávání. Byl dokonalý a dotaženy do konce. Poslední díl kde vidíme naše oblíbené hrdiny pohromadě, čemuž nasvědčuje i to, že po tytulcích nic není. Jako všichni jsem musela uronit slzu a to je na zážitku z tohoto filmu nejlepší, tohle se jen tak nezapomíná. Musím složit obrovskou poklonu za hudbu a taky animační zpracování, je vidět, že všichni co se podíleli na filmu odvedli dobrou práci. Moc krát vám děkuji za jedinečný zážitek :D

Jak vycvičit draka 3 (2019)

tenhle animák jsem si užila stejně jako jeho předchůdce. příběh byl jako vždy stvořen, jak pro děti tak pro dospělé. nikdo se u něj nenudí. nechyběli oblíbené postavy a vtip který mě opravdu pobavil. myslím, že tohle je opravdu dobré zakončení a nemělo by už pokračovat, tak uvidíme :D

Captain Marvel (2019)

po delší době jsem zašla na Marvel. slyšela jsem že je film překvapivý a taky, že je. překvapil mě naprosto vším. postavami, hudbou, zpracováním, příběhem, no prostě vším. nemám nic co bych mu vytkla a tak za mě určitě 5 hvězdiček. taky jsem na něj samozřejmě šla k vůli tomu, že je to poslední dík před Avengers: Endgame :D