Andělé a démoni (2009)

Vice akce a děj odehrávájící se v prostředí které jsem navštívila, mě k tomuto filmu poutají. Musím taky zmínit úžasně ztvárnění hlavní role. Zápletka je velice zajímavá a propojená, jak s historií tak z dnešní dobou.:D

Šifra mistra Leonarda (2006)

Geniální film v geniálním prostředí. Jeho záhady vás opravdu donutí přemýšlet. Citace z tohoto filmu znám na zpaměť. Je poutavý a scénář je hodně dobrý. Co jiného dodat?.:D

Parfém: Příběh vraha (2006)

Tento film na pustila učitelka francouzského jazyka. Ještě, že jsem ji stihla zatrhnout postit konec. Konec je velmi zajímavý a nečekaný. Ale zkuste třídě puberťáků ukázat náměstí plně nahých lidí. Příběh je velice fascinující a prostředí až geniálně nechutné.:D

Život Adèle (2013)

Tento film je francouzský a z vlastní zkušenosti vím, že Francouzi, špatné filmy netočí. Tenhle není žádnou výjimkou. Je procítěný a najde tě v něm spoustu zajímavých věcí. Mám ho moc ráda.:D

Dr. House (2004) (seriál)

Tenhle film bych si nezamilovala nebýt mě mamky, která ho sleduje kdykoliv, kdy je v televizi. Děkuji ji za to, že jsem mohla tolikrát smát i uvažovat na jeho vtipy. Byly chvíle kdy jsem si víkend bez Dr.Hose nedokázala představit.:D

Hostitel (2013)

Dlouho jsem o tomto filmu nic nevěděla, teď ho znám skoro na zpaměť. Jsem ráda že jsem ho poznala. Láska a komunikace mezi hostitelem a "parazitem" je tak zajímavá. Opravdu je tento film velice pěkný. Velmi dobře prostředí a scénář.:D

Osamělý jezdec (2013)

Film s mým nejoblíbenějším hercem. Humor, příběh asi trochu pokulhává, ale je fajn, obsazení a scénář super. Co dodat, mě se film moc líbí a není to je k vůli tomu herci :D

Ledové království (2013)

Samozřejmě nejznámější písnička, ano. Ale já spíše oceňuji kouzla která jsou v příběhu ztvárněna. Mám takové pohádky ráda a myslím si, že se musí líbit i dětem. Škoda jen že jsem na tuto pohádku nebyla v kině.:D

Na vlásku (2010)

Má oblíbená pohádka, nikdy mě neomrzí. Líbí se mi její nápaditý příběh a taky to, jak je zpracována. A konec je velmi... No řekněme očekávaný. :D

Zmizení (2013)

Nechápu jak mi můj kamarád mohl poradit tenhle film, abych se na něj podívala. Někdy až nechutné scény mě naprosto zaskočili. Myslím si, že jedno zhlédnutí bohatě stačilo. Podle mě působí u člověka hodně na psychiku a proto ty hvězdičky.:D