Captain America: Občanská válka (2016)

Slušná „marvelovka”. Jedna z najlepších, ak nie tá najlepšia. Slušný scénar (pekne sa to na konci zauzlilo), dobrá réžia a kvalitné herecké výkony, ktoré však v tomto žánri nevinikajú. Postava záporák bola však nejasná a málo vystavaná. Som naozaj zvedavý na to ako ich príbeh bude pokračovať. Povedal by som asi takých 80%. Jo a Spidy bol hustý.

BORUTO -NARUTO THE MOVIE- (2015)

Pekné pokračovanie tohto príbehu. Bolo pekné vidieť Naruta ako Hokageho. Tak isto aj vzťah s jeho synom. Boli to príjemné nostalgické chvílky. Film samozrejme trpý grafikou, lebo tvorcovia sa všemožne snažili vytvoriť lepšiu akciu. Nebolo to zlé, no bolo to nejasné a ťažko sa to pozeralo. Popravde už sa neviem dočkať nového seriálu s Borutom a dúfam, že to čo som počul o Narutovej budúcnosti nie je pravda. Aj tak 90%.

The Last: Naruto the Movie (2014)

Krása, absolútna krása. Vždy som veril, že sa to tak skončí. Nemám, čo by som vytkol. Najemotívnejší príbeh aký som kedy videl (spolu so seriálom).95%.

Rivalové (1996)

Absurdita krížnená s romantickou komédiou. Sandler strelný ako nikdy a neuveriteľne cameo Stillera (po Sandlerovi asi najlepšia postava). Tak kontroverzne exhibicionisticku postavu som snáď ani nevidel. Tak nelogický, no príjemný film nenájdete len tak. Somrinka, no potešila. 70%.

Švec (2014)

Ťažko, naozaj ťažko sa mi to hodnotí. Príbeh začína ako melancholická, nudná blbosť, prechádza až do niečoho čo má väčší spád, ale neviem to identifikovať a končí to predvídateľne s trochou WTF momentov. Sandlera som raz ľutoval, inokedy som sa cítil trápne aj za neho, ale zahral to solídne. Scénar neriešim, lebo to bolo príliš slabé. Naozaj neviem čo som tu popísal, no bol to čudný a rozporuplný film. Taký dobrý priemer. 60%.

Machři 2 (2013)

Kašľať na vás všetkých, mne sa to páčilo a vždy sa na Sandlerovej partii úplne zabavím. Videl druhý krát a rovnaká zábava. Nie je čo vytknúť!!

Nevědomí (2013)

Ó áno, Tomovi takéto filmy veľmi sedia. Napínavé od začiatku do konca. V istých momentoch som mal zimomriavky. Veľmi dobrý príbeh s akurátnou minutážou. Ťažko sa mi k tomu vyjadruje, pretože sa tomu dá vytknúť len málo.

Bohové Egypta (2016)

Trailer lepší než film. Nápad dobrý, prevedenie uspokojujúce. Coster-Waldau sa do roly Horusa vôbec nehodil. Naopak Butlerovi to sedelo náramne. Páčil sa mi aj Geoffrey Rush. Efekty boli síce dobré, ale nevykompenzovalo to, že film postráda istý spád. Tento film je ukážkou, že len dobrí herci, skvelé efekty a honosný rozpočet vám pecku nezaručia. Určite to nie je prepadák, no čakal som o mnoho viac.

Nebezpečné myšlenky (1995)

Jo, jo, jo, tak to bol fakt suprový film o živote, smrti a hlavne o medziľudských vzťahoch. Michelle Pfeiffer má v sebe jednoducho také to čaro čo vás púta na obrazovku a hneď sa vám ta postava, ktorú stvárňuje zapáči. A tie jej neverbálne prejavy a vypulené oči sú krása. Ide o to, že každý človek si môže vybrať cestu, po ktorej bude kráčať. Jednoducho, vždy si môžeme vybrať, bez ohľadu na to čomu čelíme.

Časové pásmo bylo změněno