• Krátkometrážní

Žít a nechat zemřít (1973)

Jedná se o jednu z těch lepších bondovek.Je zde výborné prostředí,velmi dobře udělaní záporáci a také nádherná věštkyně karet.Hlavní věc co mi zde vadí je Roger Moore,jde hodně poznat,že se zde chtěl vyrovnat svému předchůdci Seanu Connerovy,ale moc se mu to nedařilo,jako by se celý film hledal,uvidíme,jaký bude v dalších dílech.Zápletka je také taková slabší a nedomyšlená.Ale nakonec i tak dávám po přehodnocení 4*,protože některé scény(např.aligátoři) opravdu stály za to.Dokonce i hudba zde byla skvělá.Takže i přes určité nedostatky mě Live and Let Die mile překvapila :)

Gangy z Birminghamu - Série 1 (2013) (série)

Novodobá mafiánka se rozjela ve velkém stylu.Zde mi opravdu skoro nic nechybí.Je to velmi atmosferické,napínavé a některé části jsou opravdu vynikající.Cillian Murphy společně s ostatními zde opravdu excelují ve svých rolích.Scénář se výborně vyvyjí v jednotlivých epizodách a konec opravdu stojí zato.Uvidíme jaké bude pokračování.1.série=97%

Zombieland (2009)

V celku zábavný film,který splnil svůj žánrový účel,pobavil mě,vypnul jsem u něho a upoutal mě.I přes to mě,ale dost štvali občasné výkyvy ve scénáři,např.ty kolotoče atd..Herecké obsazení bylo ale velmi sympatické a mojí oblíbenou Emmu Stone jsem viděl konečně i v jiné roli,než jen v romantických slaďárnách.Vidím,že tento rok má vyjít pokračování,tak to se určitě zajdu podívat.Přemýšlel jsem mezi 3-4*,ale pobavilo,nenatahovalo se to a až na ten scénář,jak už jsem řekl se mi to opravdu líbilo+mě to navnadilo na další díl,takže dám 4.Délka filmu také ideální..:)

Oscar 2016 (2016) (pořad)

Moje první předávání oscarů,které jsem mohl díky české televizi sledovat živě s kamarádem v ranních hodinách na horách ve vyhřáté chatě.Pořad,jako takový se mi líbil,scénky z filmů byli upoutávající,bylo to přehledné.To co mě na druhou stranu mrzelo,byli velmi časté a dlouhé pauzy a komentátor,který občas s jeho rasovými komentáři vysíral a kazil dobrou,napjatou atmosféru.Ale i tak se sledování pořadu vyplatilo,třeba už jen proto,že jsem viděl mého oblíbeného Capria,který příjmá svojí první sošku v životě+jeho dokonalý proslov,který by měl všem otevřít oči.Mám v plánu předávání sledovat i v dalších ročnících,tak snad se to stane mojí novou tradicí.

Buchty a klobásy (2016)

Spoiler:Tento velmi sprostý animák byl u mě nakonec velkým překvapením.Čekal jsem nějakou nesmyslnou sračku,která bude těžit pouze z toho,že je sprostá,ale nestalo se tak.Sprosté slova tam zapadaly a byly vtipné,vyměřené.Hodně se mi líbily narážky na dnešní svět,které byly opravdu velmi trefné.A jako třešnička na dortu obří párková jebačka! :D Jojo,bavil jsem se,ale na plnou pálku chybělo ještě více humoru,přece jenom jsem se smíchy po zemi neválel (občas)..;)

2001: Vesmírná odysea (1968)

Upřímně jsem se na tento film vůbec nechtěl dívat,protože jsem čekal,že to nebude úplně můj šálek kafe.Ale kvůli sázce jsem to nakonec s donucením risknul.No a je to tady,mé očekávání se naplnilo.Celkově to na mě chtělo působit nějak umělecky,ale já jsem se u toho nudil jako prase!! Začátek ještě okej,potom nuda,nuda,pak tam byli části,kde zazněla dobrá hudba a začalo mě to chvíli i bavit no a pak přišla druhá polovina filmu a já jsem se jen modlil,aby to už skončilo.2* dávám pouze zato,že jak říkám byli tam i nějaké světlejší části+byla dobrá hudba a konec také nebyl nejhorší.To je ale asi vše dobré,jinak opravdu bída a utrpení.Bohužel :/

Collateral Beauty: Druhá šance (2016)

Tento film jsem viděl 23.12 v kině,takže u mě panovala taková vánoční nálada a chtěl jsem si před štědrým dnem a svátky plných filmů zajít do kina.Na tento kousek mě nejvíce nalákalo herecké obsazení,které je pro mě super,protože ty herce mám moc rád.Celkově se jedná o pěkný snímek,který mi v určitých směrech dokonce i otevřel oči,dojal a naladil u mě takovou příjemnou,přátelskou atmosféru,což se mi v tu dobu velice hodilo.Ano líbilo se mi to! Nebýt toho konce,který vlastně popírá veškeré dějství filmu,tak bych přemýšlel i o plném hodnocení :)

Volejte věštce (2008) (pořad) odpad!

Tento pořad nemohu hodnotit jinak,protože mě vysírá úplně ve všech směrech od kvalit,po trapnou píču za mobilem,až po to,co mě sere úplně nejvíc a to je to ždímání peněz z lidí.Upřímně zde opravdu může zavolat jen kretén,nebo borec,který má peníze na rozdávání,což je v podstatě taky kretén,když tam zavolá.Některé výroky a vyjadřovací schopnosti cigánky,která sedí u karet opravdu stojí za to,aby jste viděli,jak až někdo může být vymazanej.Hnus,utrpení,nasrání!!!

Stahovák (2009) (pořad)

V tomto pořadu jde vlastně o to,že nevtipná ,,komická´´ dvojice Mádl a Kotek zde ukazují vtipná videa z internetu+u toho ze sebe dělají debily a říkají trapné vtipy a komentáře ke klipům.Takže jsem se vlastně díval na celkem vtipné videa z internetu,které jsem si ale mohl vyhledat sám a do toho mě otravovali kecy těchto dvou puberťáků.Tento pořad tedy pro mě postradá význam a nějaký smysl.Odpad ale dát nemohu,protože jak říkám některé klipy mě pobavili a účel komedie je tímto alespoň z malé části splněn.Samozřejmě už nikdy víc.

Faktor strachu (2001) (pořad)

Zde mě občas hodně štvalo,že název faktor strachu tak trochu ztrácel smysl,když se měnil ve faktor hnusu a to když se v pořadu jedli byčí varlata a podobné nechuťárny.A to podle mě nemá se strachem nic společného,prostě buď jsi prase a sníš to,nebo ne.Američani ale udělají pro peníze opravdu všechno.Některé věci se ale zase opravdu strachu týkali,třeba lezení mezi pavouky,adrenalinové úkoly atd...Pokud na tento pořad narazíte v televizi,tak to zkuste,celkově se na to dá celkem dobře dívat a vypnout.To co mi ale vadí nejvíce je ten hnus no...